fbpx
dawid malczyński

Dawid Malczyński

Zawodnik MMA Dawid Malczyński

Biogram

Dawid Malczyński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dawid Malczyński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dawid Malczyński

Dawid jest przede wszystkim YouTuberem, który pochodzi z Wrocławia. Swoją popularność zawdzięcza prowadzeniu kanału ze swoim bratem na platformie YT. Bracia byli znani z tworzenia śmiesznego contentu i podawania się za „typowych dresów”. Dawid jest byłym mistrzem federacji Fame MMA. Można śmiało stwierdzić, że wraz ze swoim bratem są prawdopodobnie najpopularniejszym rodzeństwem w internecie.

Dawid Malczyński– biografia

Dawida możemy kojarzyć z kanału jego brata, na którym występował gościnnie, pokazując w prześmiewczy sposób różne zachowania. Malczyński, idąc tym tropem otworzył własny kanał, na którym możemy zobaczyć challenge, pojedynki, piosenki oraz przygotowania do walk. Pierwszy udział Dawida w Fame MMA 3 przyciągnął dużą liczbę kibiców i był bardzo atrakcyjnym widowiskiem, dzięki czemu widywaliśmy go tam bardzo często.

Dawid Malczyński – kariera w MMA

W klatce zadebiutował już w 2018 roku. Podczas gali Fame MMA 7, zmierzył się z włodarzem federacji Wojciechem Golą. Walkę wygrał za sprawą technicznego nokautu w drugiej rundzie. Dawid stoczył w swojej karierze już kilka walk, wygrał między innymi z takimi gwiazdami Fame MMA jak Adrian Polański oraz Amadeusz Roślik.

Dawid Malczyński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bocian

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław, Polska

Dawid Malczyński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dawid Malczyński - Newsy