fbpx
marcin malczyński

Marcin Malczyński

Zawodnik MMA Marcin Malczyński

Biogram

Marcin Malczyński - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Marcin Malczyński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Marcin Malczyński – kariera MMA

Marcin Malczyński to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w Polsce. Karierę w tej dyscyplinie sportowej rozpoczął stosunkowo niedawno, jednak już zrobił spore wrażenie na fanach oraz na trenerach. Zdobył wiele nagród oraz wyróżnień, co świadczy o jego ogromnym potencjale i umiejętnościach.

Marcin Malczyński – Fame MMA

Fame MMA to popularna gala MMA, która przyciąga tysiące widzów. Marcin Malczyński miał okazję wziąć udział w jednej z edycji, gdzie zrobił spektakularne wrażenie na publiczności. Jego walka była niezwykle emocjonująca i pełna zwrotów akcji, a Malczyński zakończył ją zwycięstwem na punkty z Markiem Hoffmannem.

Marcin Malczyński – brat

Marcin Malczyński jest bratem innego znanego zawodnika MMA – Dawida. Choć bracia rywalizują w tej samej dyscyplinie sportowej, to są ze sobą bardzo związani i wspierają się nawzajem. Wielu fanów ceni ich za to, że nie rywalizują ze sobą i traktują swoje zawody profesjonalnie.

Marcin Malczyński – waga i wzrost

Marcin Malczyński to zawodnik o imponującej budowie ciała. Ma ponad 196 cm wzrostu i waży około 80 kg, co daje mu znaczącą przewagę nad przeciwnikami. Dodatkowo, jego technika i szybkość ruchów sprawiają, że jest trudnym przeciwnikiem do pokonania.

Marcin Malczyński – żona

Marcin Malczyński ma żonę Agnieszkę, która jest dla niego bardzo ważna. Wiele razy mówił publicznie o tym, jak wiele jej zawdzięcza i jak bardzo ją kocha. Żona Malczyńskiego wspiera go w jego karierze i pomaga mu osiągać kolejne sukcesy. Para jest wzorem dla wielu fanów, którzy cenią sobie związki oparte na miłości i wzajemnym wsparciu.

Marcin Malczyński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 6 sierpnia 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław

Marcin Malczyński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Malczyński - Newsy