fbpx
Adrian Zieliński odchodzi z federacji FEN - Były mistrz opuszcza federację!

Adrian Zieliński odchodzi z federacji FEN – Były mistrz opuszcza federację!

Spis treści - Adrian Zieliński odchodzi z federacji FEN – Były mistrz opuszcza federację!

Były mistrz wagi piórkowej organizacji Fight Exclusive Night, Adrian Zieliński, oficjalnie odchodzi z tego prestiżowego polskiego show MMA. To informacja, która wstrząsnęła fanami mieszanych sztuk walki w Polsce, ponieważ Zieliński był jednym z najbardziej efektownie walczących zawodników tej kategorii wagowej w kraju. Zieliński to były mistrz wagi piórkowej w FEN, który zdobył serca kibiców swoim widowiskowym stylem walki. W swoich ostatnich pięciu pojedynkach, Zieliński odniósł cztery zwycięstwa. Jedyną porażkę poniósł w starciu z aktualnym mistrzem wagi lekkiej FEN – Cezarym Oleksiejczukiem, gdzie przegrał przez TKO w pierwszej rundzie podczas gali FEN 42.

Kolejny czołowy zawodnik odchodzi z federacji FEN!

Odejście Adriana Zielińskiego z organizacji FEN jest kolejnym pożegnaniem czołowego zawodnika z tą federacją. Niedawno z FEN-em rozstał się także mistrz wagi średniej, Piotr Kuberski, który podpisał kontrakt z organizacją KSW i debiutuje na gali XTB KSW 88 w Radomiu. Z informacji udostępnionych przez FEN wynika, że Adrian Zieliński wypełnił swój kontrakt z organizacją Pawła Jóźwiaka i nie zdecydował się na jego przedłużenie. W oficjalnym oświadczeniu organizacji FEN czytamy:

„Były mistrz kategorii piórkowej oraz pretendent w kategorii półśredniej, Adrian Zieliński, wypełnił kontrakt z naszą organizacją i swoją karierę będzie kontynuował poza FEN. Adrian, dziękujemy za wszystkie emocje dostarczone nam przez te 4 lata i życzymy powodzenia!”

Odejście Adriana Zielińskiego oznacza koniec pewnej ery w organizacji FEN, a fanom pozostaje trzymać kciuki za jego dalszą karierę i czekać na emocjonujące walki poza murami tej federacji.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!