fbpx
Adrian Zieliński

Adrian Zieliński

Zawodnik MMA Adrian Zieliński

Biogram

Adrian Zieliński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrian Zieliński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adrian Zieliński – kim jest?

Urodził się 5 grudnia 1986 roku w Olsztynie. Jest to polski zawodnik MMA, który zadebiutował w 2010 roku. Klub, w którym trenuje zawodnik to Berkut Arrachion Olsztyn. Kategoria wagowa, w której możemy zobaczyć zawodnika to lekka, piórkowa oraz półśrednia. Zawodnik ma na swoim koncie 33 walki w tym 22 zwycięstwa. Styl walki, jaki preferuje Adrian to kick-boxing.

Adrian Zieliński – biografia

Jego początki kariery były bardzo obiecujące. W 2008 roku mężczyzna otrzymał 2 Puchary Polski w Muay Thai. W 2008 roku zdobył 2. miejsce w Mistrzostwach Świata w kickboxingu. W listopadzie 2013 roku został mistrzem PLMMA w wadze lekkiej. Między czerwcem a październikiem 2019 roku był mistrzem FEN w wadze piórkowej.

Adrian Zieliński – kariera w MMA

Swoją pierwszą profesjonalną walkę stoczył w grudniu 2010 roku. W Mistrzostwach Polski Północnej poddał Rafała Rynkowskiego, za sprawą duszenia zza pleców. Jego pierwsza walka w federacji FEN miała miejsce w marcu 2019 roku. Mężczyzna zmierzył się wówczas z Kamilem Łebkowskim i wygrał przez nokaut techniczny w pierwszej rundzie. Mężczyzna ma na swoim koncie 22 zwycięstwa w tym 7 nokautów, 6 poddań oraz 9 decyzji. Jego obecny rekord to 22-11.

Adrian Zieliński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: Muay Thai

Data urodzenia (ile ma lat?): 1986.12.05

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Adrian Zieliński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:24

L:13

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Zieliński - Newsy