fbpx
Sarara kontra Jay Silva na gali Clout MMA

Sarara kontra Jay Silva na gali Clout MMA

Spis treści - Sarara kontra Jay Silva na gali Clout MMA

Nadchodzi spektakularne starcie na gali Clout MMA! Tomasz Sarara, doświadczony polski kick-bokser, bokser i zawodnik MMA, stanie twarzą w twarz z Jayem „Da Spyda Killa” Silvą, utalentowanym amerykańskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki. To pojedynek, na który czekają fanatycy sportów walki.

Pojedynek Jay Silva vs. Tomasz Sarara

Tomasz Sarara to wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, walczył już z wieloma legendami tej dyscypliny, jak Mariusz Pudzianowski czy Michał Materla. Teraz postanowił zmierzyć się z nowym wyzwaniem i wejść do klatki Clout MMA. Jego technika, siła i determinacja są niezaprzeczalne, co czyni go niebezpiecznym przeciwnikiem dla każdego. Jay Silva, urodzony w Angoli w brazylijskiej rodzinie, to zawodnik o bogatym doświadczeniu w wadze średniej i ciężkiej. Walczył dla takich organizacji jak UFC i Bellator MMA, stając twarzą w twarz z silnymi rywalami. Jego umiejętności i siła sprawiają, że jest groźnym przeciwnikiem.

Walka Sarara kontra Silva – formuła walki

Pojedynek Sarara kontra Silva odbędzie się 5 sierpnia w Warszawie. Formuła K-1, 3 rundy po 3 minuty ciągłej walki i małe rękawice zapewnią nieustanne nawalanki i dynamiczne starcie. Obaj zawodnicy są znani z tego, że uwielbiają się bić i nie cofają się przed trudnymi wyzwaniami. Sarara jest znanym showmanem, który potrafi wypowiedzieć barwne słowa, podczas gdy Silva jest niezwykle nieprzewidywalny i potrafi zaskoczyć swoich przeciwników.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!