fbpx
WIELKI BU

Wielki BU - Patryk Masiak

Zawodnik MMA Wielki BU - Patryk Masiak

Biogram

Wielki BU - Patryk Masiak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wielki BU - Patryk Masiak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wielki BU – kariera MMA

Patryk Masiak, znany również jako Wielki BU lub Buła, zaczynał swoją karierę w sportach walki od pojedynku bokserskiego w 2022 roku na gali Rocky Boxing Night. Karierę w MMA umożliwiła mu federacja FEN.

Buła z Gdańska – kim jest?

Jest zawodnikiem, który bił się na gołe pięści. Aktualnie trenuje w klubie „Garda”, ale często uzupełnia swoje treningi pobytami na starym „Forficie”. Jak sam twierdzi najlepiej czuje się w boksie i uważa tę formułę za bardzo szlachetną i dostojną. Na co dzień trenuje pod okiem Marcina Wasilewskiego. Jego atutem w walce jest jego waga, którą dość swobodnie operuje, a w walce nie kosztuje go to dużej ilości tlenu.

Patryk Masiak – biografia

Wielki Bu podkreśla, że w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć jego debiut we freak fightach. Starcie ma odbyć się między Denisem a Wielkim Bu ze względu na nierozwiązany konflikt.

Patryk Masiak – walki w boskie

Pierwsza walka Patryka trwała zaledwie 54 sekundy. Okazuje się, że do kolejnej walki w przygotowaniach pomagał mu Kasjusz Życiński, który pojawił się również w jego narożniku podczas walki Masiak to zdecydowanie barwna postać sportów uderzanych. Bił się na gołe pięści, ale boks traktuje priorytetowo. Jego kolejna walka odbyła się w Gdańsku czyli na jego terenie. Zmierzył się wówczas z Pawłem Strykowskim na gali Rocky Boxing Promotion.

Wielki BU – Lechia Gdańsk i czasy kibolskie

Masiak był związany z grupami kibolskimi Lechii Gdańsk. W przeszłości był aktywny w środowisku kibolskim, co wpłynęło na jego wizerunek w świetle opinii publicznej.

Wielki BU – przeszłość kryminalna i więzienie

Masiak miał kłopoty z prawem i spędził w więzieniu trochę czasu. W wywiadach przyznawał się do błędów z przeszłości i starał się skupić na swojej karierze sportowej.

Wielki BU (Patryk Masiak) – FEN

Wielki BU i jego debiut w FEN to 2023 roku i walka z Nikolą Milanovicem. Prezes FEN – Paweł Jóźwiak bardzo liczy na tego zawodnika.

Patryk Masiak – styl walki

Wielki BU słynie z mocnych ciosów i silnego uderzenia, co przyniosło mu kilka zwycięstw przed czasem. Jest znanym zawodnikiem na polskiej scenie kibolskiej i cieszy się sporym uznaniem wśród fanów.

Wielki BU - Patryk Masiak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: boks

Pseudonim: Wielki Bu

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Gdańsk, Polska

Wielki BU - Patryk Masiak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wielki BU - Patryk Masiak - Newsy