fbpx
Wielki Bu chce poczuć chłód ulicy przed Clout MMA 4!

Wielki Bu chce poczuć chłód ulicy przed Clout MMA 4!

Spis treści - Wielki Bu chce poczuć chłód ulicy przed Clout MMA 4!

Zbliża się kolejna gala Clout MMA 4, a jednym z głównych uczestników, na których skupiają się spojrzenia fanów, jest Patryk „Wielki Bu” Masiak. Po niedawnym zwycięstwie nad Denisem Załęckim, teraz zmierzy się z ojcem tego rywala, Dawidem Załęckim. Choć pojedynek z ojcem będzie stanowił kolejne wyzwanie, dla Masiaka liczy się przede wszystkim powrót do korzeni i poczucie prawdziwego ryzyka. Na poprzedniej gali Clout MMA 3 Masiak zdominował swojego rywala, Denisem Załęckim, w imponującym stylu, co jednak zostało skomentowane jako nierówny pojedynek. Teraz, zmierzając do kolejnego starcia z ojcem swojego poprzedniego rywala, „Wielki Bu” spodziewa się znacznie trudniejszego wyzwania.

Wielki Bu potrzebuje ryzyka porażki w walce?

W rozmowie z FANSPORTU TV, Masiak wyznał, że przed zbliżającym się starciem nie odczuwa wielkich emocji. Jest to dla niego okazja do powrotu do korzeni i doświadczenia prawdziwego ryzyka porażki, co, jak twierdzi, potrzebne jest mu obecnie bardziej niż kiedykolwiek.

„Musi być karny lanie, żeby wrócić na normalne tory. Potrzebuję realnego ryzyka. Nie czuję emocji. Może mam przesyt, dobrobyt, a wszystko układa się we freakach i biznesie. Potrzebuję wrócić na obdartą salę, poczuć chłód ulicy” – powiedział Masiak.

Dla wielu fanów będzie to niezwykle ekscytujący pojedynek, który może okazać się kluczowym momentem w karierze „Wielkiego Bu”. Czy uda mu się pokonać kolejnego rywala i znów zaimponować widzom? Odpowiedź poznamy już wkrótce na Clout MMA 4.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!