fbpx
Denis Załęcki atakuje Wielkiego Bu! - wściekły po przegranej ojca!

Denis Załęcki atakuje Wielkiego Bu! – wściekły po przegranej ojca!

Spis treści - Denis Załęcki atakuje Wielkiego Bu! – wściekły po przegranej ojca!

Po emocjonującej walce na gali Clout MMA 4, gdzie „Wielki Bu” zwyciężył ojca Denisa Załęckiego, sam Denis nie pozostał obojętny na wynik pojedynku. Młody zawodnik ostro skrytykował swojego oponenta i zapowiedział rewanż. Potyczka w kategorii K-1 pomiędzy Dawidem Załęckim a „Wielkim Bu” była jednym z najbardziej oczekiwanych starć wieczoru. Gdańszczanin dysponujący wyraźną przewagą fizyczną zdominował pojedynek, pokonując ojca Denisa.

Ostra reakcja Denisa Załęckiego po przegranej ojca!

Po walce Denis Załęcki natychmiast zabrał głos na mediach społecznościowych. W swoim Instastory wyraził determinację w zdobyciu rewanżu z „Wielkim Bu” i zapowiedział, że tym razem nie będzie odstępował ani na krok.

– Ku..a gruba!!! Dawaj na gołe pięści! Full MMA!!! Najszybszy możliwy termin! Przysięgam, że jak cofnę się chociaż na metr to odchodzę z freak fightów i Internetu! Chu…a palisz, że wygrałeś z 30 kg lżejszą osobą! Przysięgam ci, że w 1. rundzie będziesz płakać, by to sędzia przerwał!!!! – ostro skomentował Załęcki.

Denis nie krył swojej frustracji, szczególnie z powodu różnicy w wadze między rywalami. Warto podkreślić, że sam Załęcki wcześniej zmierzył się z mniejszym oponentem, co dodatkowo podnosi jego zagniewanie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!