fbpx
Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot

Zawodnik MMA Mateusz Gamrot

Biogram

Mateusz Gamrot - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mateusz Gamrot - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz „Gamer” Gamrot

Były zawodnik ANKOS MMA, a obecnie zawodnik Czerwonego Smoka Poznań. Jeden z najlepszych polskich zawodników wagi lekkiej w Polsce. Były podwójny mistrz KSW w wadze piórkowej i lekkiej (2016-2020). Niepokonany w KSW, aktualnie zawodnik UFC.

Mateusz Gamrot – biografia

Popularny Gamer pochodzi z Kudowy-Zdroju, lecz od początku kariery był związany z Poznaniu. Po lekcjach zapasów w Miliczu w czasach młodości, przeniósł się do Poznania, aby trenować z najlepszymi w Polsce w klubie ANKOS MMA. Historia była burzliwa i dziś to Czerwony Smok Poznań jest klubem Mateusza Gamrota. Biografia zawodnika jest interesująca, ponieważ jest to niezwykle ambitny zawodnik, który od jakiegoś czasu przygotowuje się do swoich walk w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie – American Top Team.

Kariera w MMA – Mateusz Gamrot

Niezwykle utytułowany zawodnik, który wywodzi się z zapasów. Zawodnik z bogatym doświadczeniem zapaśniczym, a także walczył na największych imprezach brazylijskiego jiu jitsu na świecie (Mistrzostwa Świata ADCC 2019). Przez wszystkie 17 walk pod sztandarem polskich organizacji był niepokonany. Był podwójnym mistrzem w wadze lekkiej i piórkowej. Po kilku latach, przeniósł się do UFC, gdzie w pierwszej walce przegrał przez decyzję. Niespodziewany werdykt umocnił wiarę Gamera i napędziła jego karierę w MMA. Mateusz Gamrot w imponującym stylu wygrał kolejne walki w UFC.

Mateusz Gamrot – rekord

Profesjonalnym zawodnikiem MMA jest Mateszu Gamrot. Rekord to: 21-1 (7KO, 5 SUB).

Mateusz Gamrot - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: Wrestling

Pseudonim: Gamer

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.12.11

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mateusz Gamrot - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:24

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz Gamrot - Newsy