fbpx
"Gamer" gotowy na nowe wyzwanie

„Gamer” gotowy na nowe wyzwanie

Spis treści - „Gamer” gotowy na nowe wyzwanie

Mateusz „Gamer” Gamrot, znany polski zawodnik MMA, już niebawem stanie przed kolejnym wyzwaniem w klatce. Po emocjonującej walce, która zakończyła się kontuzją przeciwnika, Gamer czuje głód zwycięstwa i gotowość do kolejnego starcia. Kto będzie jego następnym przeciwnikiem?

Zwycięstwo Gamrota w Las Vegas

Mateusz Gamrot ponownie wystąpił w głównym wydarzeniu największej organizacji MMA na świecie. Już w pierwszej odsłonie postawił twarde warunki. W drugiej Polak zaczął się rozkręcać i było wiadomo, że możemy spodziewać się dużych emocji. Jednak Rafael Fiziev doznał poważnej kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Zwycięstwo Gamrota w Las Vegas

Teraz fani sportów walki zastanawiają się, kto może być następnym przeciwnikiem „Gamera”. Mateusz Gamrot wyraził swoje ambicje i chęć rywalizacji z najlepszymi. Jedno jest pewne – fani mogą być pewni, że kolejne starcie przyniesie im dużą dawkę emocji i niezapomniane chwile w klatce.

Czy Charles Oliveira będzie następnym przeciwnikiem „Gamera”?

Mateusz Gamrot bezpośrednio po pojedynku wyraził chęć stoczenia następnej potyczki z Charlesem Oliveirą, brazylijskim mistrzem wagi lekkiej UFC. Mimo że Oliveira jest aktualnym mistrzem, nie można wykluczyć takiej walki, zwłaszcza jeśli stoczy on przegrany pojedynek z Islamem Makhachevem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!