fbpx
Malik Montana opuszcza federację High League?

Malik Montana opuszcza federację High League? – kapitan porzucił tonący statek

Spis treści - Malik Montana opuszcza federację High League? – kapitan porzucił tonący statek

Wczorajsze doniesienia o kłopotach organizacji High League wstrząsnęły światem sportu walki. Jednak to, co wywołało szczególne zainteresowanie, to informacje dotyczące odejścia włodarza Malika Montany. Sytuację skomentował również znany związany z inną federacją Fame MMA, Boxdel.

Ciekawe zestawienia na planowanej gali High League 7

Planowana na zaledwie kilka tygodni gala High League 7 miała przynieść olbrzymie emocje. Dodatkowo, na tej samej gali miały odbyć się starcia takie jak Szalony Reporter przeciwko Jacekowi Murańskiemu czy też długo wyczekiwany pojedynek „Murana” z Marcinem Najmanem. Niestety, całe wydarzenie stanęło pod znakiem zapytania.Ta decyzja nie tylko zagrażała planowanej gali, ale upadkowi samej federacji High League.

Boxdel zarzuca Malikowi odcięcie się od federacji High League

Na temat problemów organizacji wypowiedziało się wiele osób. Denis Załęcki w ostrych słowach odpowiedział na wpis „Wielkiego Bu”, który wbił szpilkę w High League. Głos zabrał również jeden z włodarzy Fame MMA. Dodatkowo, Boxdel zwrócił uwagę na zmianę opisu Malika Montany na Instagramie. W swoim wpisie na Twitterze napisał: „Nie wiem jak tam z HL, bo analizują sobie temat, ale wiem, że Malik już usunął z BIO na insta swoją federację. Kapitan opuszcza statek.” Ten komentarz sugeruje, że odejście Montany ma związek z trudnościami, jakie aktualnie doświadcza federacja High League.

Malik Montana odnosi się do zarzutów Boxdela w swoją stronę

Szybko po tym wpisie sam zainteresowany, czyli Malika Montana, odniósł się do sprawy. Medialny włodarz i twarz High League opublikował krótkie story na swoim instagramie. Treść tego wpisu jednoznacznie wskazuje, że chodzi o komentarz Boxdela, w którym odpisał: „Kapitan cały czas jest.” Ostateczny los High League oraz dalsze kroki, jakie podejmą w związku z kłopotami finansowymi pozostaje nieznany. Obecnie wiele osób zastanawia się, czy organizacja będzie w stanie odbudować swoją reputację i zapewnić przyszłość dla swoich zawodników.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!