fbpx
Boxdel vs. Malik Montana na jubileuszowej gali FAME 20?

Boxdel vs. Malik Montana – hitowy pojedynek na jubileuszowej gali FAME 20?

Spis treści - Boxdel vs. Malik Montana – hitowy pojedynek na jubileuszowej gali FAME 20?

Już niedługo odbędzie się 20. edycja FAME, a federacja zapewne szykuje coś wyjątkowego dla swoich wiernych kibiców. Spekulowano nawet o możliwości zorganizowania wydarzenia na Stadionie Narodowym, jednak Krzysztof Rozpara potwierdził, że gala odbędzie się 18 listopada w Arenie Gliwice. Włodarz federacji FAME, Michał „Boxdel” Baron, chce powrócić do klatki i rzucił wyzwanie Malikowi Montanie. To zestawienie miało mieć miejsce na nadchodzącej jubileuszowej gali. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących planowanych pojedynków. Zapewne wiele się zmieniło po zawieszeniu działalności High League. Rozpara w ostatniej rozmowie z fansportu.pl ujawnił również, że federacja prowadzi rozmowy z nowymi zawodnikami, którzy mogą wzmocnić szeregi organizacji.

Starcie między włodarzami federacji freak fight

Jednym z pojedynków, który chciałby zobaczyć na gali FAME 20, jest starcie między samymi włodarzami federacji. „Boxdel” za pośrednictwem mediów społecznościowych rzucił wyzwanie Malikowi Montanie. Raper od samego początku był twarzą High League, więc walka między włodarzami z pewnością cieszyłaby się ogromnym zainteresowaniem. Włodarz FAME nie tylko zwrócił się do Malika z ofertą pojedynku, ale od razu podbił stawkę. Na Twitterze Boxdel napisał: „Malik Montana – FAME 20. Ja vs Ty. Rezygnuję z całego mojego zysku z tej gali na rzecz Ciebie. Wchodzisz?” To odważna propozycja ze strony Boxdela, który jest gotów zaryzykować swój zysk dla dobra widowiska.

Malik Montana nie zgodził się na propozycję Boxdela

Okazuje się, że znany raper nie przystał na propozycję Boxdela. Podczas Aferek Michał poinformował nas, że Malik Montana skończył z freak fightami i odcina się od tego tematu. Oznacza to, że spektakularna walka, która miała mieć miejsce na jubileuszowej gali Fame, nie dojdzie do skutku.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!