fbpx
Lil Masti urodziła! - Znana freak fighterka została mamą!

Lil Masti urodziła! – Znana freak fighterka została mamą!

Spis treści - Lil Masti urodziła! – Znana freak fighterka została mamą!

W świecie, gdzie narracje mediów społecznościowych splatają się z rzeczywistością, pojawiają się chwile, które przyciągają uwagę publiczności, dając wgląd w życie influencerów. Aniela Bogusz, powszechnie znana jako Lil Masti, rozpoczyna nowy rozdział jako matka. Influencerka przywitała na świecie swoją córkę, udostępniając wzruszające zdjęcie na Instagramie, które wywołało falę gratulacji od jej oddanych fanów.

Medialna ciąża Anieli Bogusz

Aniela Bogusz, która w styczniu 2023 roku ujawniła swoją ciążę razem z partnerem Tomaszem Woźniakowskim, od tego czasu otwarcie dzieliła się swoją podróżą z publicznością. Jej konto na Instagramie stało się wirtualnym dziennikiem jej ciąży, pełnym zdjęć z różnych sesji zdjęciowych i chwilami bliskości. Na TikToku dzieliła się swoimi uczuciami i dumnie prezentowała rosnący brzuszek. Na początku lipca zorganizowała kolorowe przyjęcie baby shower i ujawniła oryginalne imię córki. Przez ten czas pełen przemian, 33-letnia influencerka była transparentna i otwarta wobec swoich obserwatorów, chętnie zapraszając ich do swojego świata. Nawet poprzez filmy na YouTube, dzieliła się z nimi momentami przygotowywania pokoju dla córki.

Aniela urodziła córeczkę!

Radosne Narodziny Długo oczekiwany moment nadszedł, gdy Aniela Bogusz urodziła córkę, Ariię. Dziewczynka przyszła na świat w 40. tygodniu ciąży Anieli, trochę po terminie, ale przywitana ogromną miłością. Wybierając prywatny szpital, Lil Masti miała wsparcie nie tylko swojego partnera, ale także fotografki, która uwieczniła ten wzruszający moment.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!