fbpx
Diablo Włodarczyk - Były mistrz świata w boksie debiutuje w MMA na gali FAME 19!

Diablo Włodarczyk – Były mistrz świata w boksie debiutuje w MMA na gali FAME 19!

Spis treści - Diablo Włodarczyk – Były mistrz świata w boksie debiutuje w MMA na gali FAME 19!

Wielkie zaskoczenie dla fanów sportów walki. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, były mistrz świata organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej, postanowił spróbować swoich sił w zupełnie nowej dla niego dyscyplinie jaką jest MMA. Słynny polski bokser, który ma na swoim koncie imponujący rekord 66-4-1, w tym aż 41 zwycięstw przez nokaut, zadebiutuje w oktagonie FAME 19. Diablo, który przez wiele lat walczył z największymi nazwiskami w boksie na światowych ringach, postanowił podjąć nowe wyzwania i spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. To niewątpliwie jedno z najmocniejszych angaży sportowych w historii federacji FAME MMA.

Z kim zawalczy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk?

Informacja o debiucie Włodarczyka w MMA wzbudziła wiele emocji i spekulacji wśród fanów. Wielu zastanawia się, z kim Diablo zmierzy się na pierwszej gali FAME 19. Sugerowane są różne nazwiska, takie jak Łaszczyk, Wampir czy Don Diego. Niezależnie od przeciwnika, walka z udziałem tak doświadczonego i utytułowanego sportowca jak Diablo będzie niezwykle ekscytująca. Początkowo Włodarczyk wydawał się krytyczny wobec organizacji freak fightów, ale ostatecznie zmienił zdanie i podpisał kontrakt z FAME MMA. Ten decydujący krok wywołał wiele dyskusji, ale Diablo jest gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom na arenie MMA. Wielu fanów wyraża nadzieję na walkę pomiędzy Włodarczykiem a Szpilką, których konflikt sięga lat. Pomimo wielu spekulacji na temat ich bokserskiego pojedynku, nigdy nie doszło do jego realizacji. Jednak teraz, gdy Diablo zdecydował się porzucić boks na rzecz MMA, pojawiła się możliwość starcia ze Szpilką w oktagonie FAME 19.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Gala FAME 19, na której zobaczymy debiut Diablo w MMA, odbędzie się 2 września 2023 roku w Tauron Arena w Krakowie. Nie trzeba dodawać, że to wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu kibiców i miłośników sportów walki. Zatem przygotujcie się na prawdziwe sportowe emocje i pojedynek, który może przewrócić dotychczasowe kulisy sportów walki! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wkracza do oktagonu FAME 19, a my nie możemy się doczekać, z kim stanie do walki i jakie wyzwania przed nim stoją. Będzie to bez wątpienia niezapomniana chwila w historii polskich sportów walki!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!