fbpx
budda.7

Budda

Zawodnik MMA Budda

Biogram

Budda - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Budda - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Budda – kim jest?

Kamil jest polskim twórcą internetowym, który zasłynął na polskim YouTubie za sprawą swojej pasji do motoryzacji oraz wielkiej hojności.

Kiedy i gdzie urodził się Budda?

Urodził się w 22 lutego 1999 roku i mieszkał w Krakowie, a na platformę YouTube dołączył w 2019 roku. Ojciec i matka nie byli dla niego żadnym wsparciem, a wszystko, co ma zawdzięcza sobie samemu.

Kamil Labudda – Dzieciństwo

Dzieciństwo Kamila nie należało do najbardziej kolorowych, a w wieku 16 lat wyjechał do Anglii, żeby pracować tam na zmywaku. W wieku 18 lat własna mama wyrzuciła go z domu, a ojciec był uzależniony od alkoholu i zmarł na ławce jako bezdomny.

Kamil Labudda – Rodzice

Jak sam twierdzi wszystkie negatywne sytuacje w życiu bardzo go ukierunkowały i przez ojca alkoholika nigdy nie weźmie alkoholu do ust.

Kamil Labudda – Praca

Kamil nie bał się żadnej pracy, a swoją pierwszą posadę zdobył jako konsultant telefoniczny, gdzie zarobił pierwsze większe pieniądze. W 2020 roku wydał płytę o nazwie “Rozdaję Karty”.

Budda – Loteria

Kamil często organizuje różnorodne loterie i konkursy, w których jego widzowie mogą zgarnąć wartościowe nagrody.

Budda – Partnerka

Partnerką Buddy jest niejaka Aleksandra. Dziewczyna wspierała go jeszcze przed jego wielką rozpoznawalnością. Kamil na swoich filmikach nazywa ją Grażynka.

Budda – kariera w MMA

Jeśli chodzi o walkę w federacji Fame MMA, Kamil kiedyś powiedział, że nigdy nie zawalczy w federacji. Ostatnio na kanale Boxdela pojawił się film, w którym Budda wspomniał o swoim kryzysie finansowym i powiedział, że miał w głowie zadzwonić do Boxdela i poprosić go o walkę, ale finalnie cieszy się, że tego nie zrobił. 

Budda - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Pseudonim: Budda

Data urodzenia (ile ma lat?): 2 luty 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kraków

Budda - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Budda - Newsy