fbpx
Budda Przekazuje 100 tysięcy na WOŚP! - Kolejna Gruba Akcja!

Budda Przekazuje 100 tysięcy na WOŚP! – Kolejna Gruba Akcja!

Spis treści - Budda Przekazuje 100 tysięcy na WOŚP! – Kolejna Gruba Akcja!


Niedzielny 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zgromadził tysiące wolontariuszy na ulicach, którzy zbierali pieniądze do puszek. Jednak jedna z wpłat w szczególności wzbudziła zainteresowanie całego kraju. W Krakowie ktoś wrzucił do puszki dokładnie 100 tys. złotych, a okazało się, że tajemniczym hojnym darczyńcą był influencer Labudda. Co więcej, w swoim najnowszym materiale na YouTube, opowiedział on wszystkie kulisy zorganizowanej akcji, która wywołała falę emocji.

„W związku z tym, że już kilka razy w historii tego kanału się coś faktycznie działo, to wolontariusze już wiedzą, że można się nas spodziewać, a co za tym idzie, nie mogę sobie wybrać, nie mogę tak 'przypolować’ na tego jednego, no bo wiedzą, żeby się nas spodziewać, więc postanowiłem przyodziać kamuflaż” – wyznał Labudda na początku swojego filmu.

Budda wspomógł WOŚP w przebraniu staruszka!

Dalej przedstawia on cały proces charakteryzacji, który trwał aż 2,5 godziny i miał na celu jak najbardziej postarzenie go, aby nikt nie poznał. Następnie przebrany za staruszka influencer ruszył w kierunku Rynku Głównego w Krakowie, gdzie wybrał jedną z wolontariuszek, aby przekazać jej oszałamiającą kwotę.

„Przygotowywałem się do tego przez kilka lat. Chciałbym pani do puszki przekazać większą kwotę” – mówił Labudda, po czym dodaje z uśmiechem: „Musimy to zmieścić do tej puszki, a później zanieść do sztabu. Trzy lata chodziłem i próbowałem, ale chciałem zawsze tę kwotę pełną wrzucić. A to już może być mój ostatni WOŚP, więc… Żartuję, przepraszam.”

Aby pomieścić całą kwotę, potrzebna była nawet druga puszka. Na koniec wolontariuszka zrobiła sobie ze „staruszkiem” pamiątkowe zdjęcie. Całe wydarzenie zostało uwiecznione na filmie, który możecie obejrzeć poniżej.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!