fbpx
Alex Pereira

Alex Pereira

Zawodnik MMA Alex Pereira

Biogram

Alex Pereira - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Alex Pereira - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Alexsandro Alex Pereira– kim jest?

Zawodnik urodzony 7 lipca 1987 roku. To brazylijski kick-bokser i zawodnik MMA pochodzący z São Bernardo do Campo. Jest byłym mistrzem GLORY, jeśli chodzi o wagę ciężką oraz półciężką. Od 2020 roku jest zawodnikiem UFC. Jego wzrost to 194 cm, a waga wynosi 95 kilo. Styl walki, w jakim najbardziej odnajduje się zawodnik to K-1 i kick-boxing. Klub, w którym trenuje mężczyzna to Teixeira MMA & Fitness.

Alexsandro Alex Pereira – biografia

W młodości mężczyzna dorastał w Faweli. Zrezygnował z edukacji już w wieku 12 lat i rozpoczął pracę w sklepie z oponami. Za sprawą złego towarzystwa Alex zaczął pić i z czasem stał się alkoholikiem. W celu pozbycia się nałogu rozpoczął swoją przygodę ze sportami walki. Jeśli chodzi o początki zawodnika, swoją karierę rozpoczął w 2010 roku w kick-boxingu. Pierwszy tytuł zdobył w marcu 2012 roku i został mistrzem Brazylii w wadze do 85 kg. Jego debiut w MMA miał miejsce w 2015 roku.

Alexsandro Alex Pereira – kariera w MMA

Odchodząc od kickboxingu, mężczyzna zadebiutował w MMA i zakończył swoją pierwszą walkę poddaniem. W październiku podpisał kontrakt z Legacy Fighting Alliance i zaliczył tam udany debiut, nokautując swojego przeciwnika lewym hakiem. We wrześniu 2021 roku podpisał on kontrakt z organizacją UFC. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa w tej federacji.

Alex Pereira - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: Teixeira MMA & Fitness

Pseudonim: Poatan

Data urodzenia (ile ma lat?): 1987.07.07

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): São Bernardo do Campo, São Paulo, Brazylia

Alex Pereira - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Alex Pereira - Newsy