fbpx
błachowicz pereira

Błachowicz vs Alex Pereira na UFC 291

Spis treści - Błachowicz vs Alex Pereira na UFC 291

Jan Błachowicz otrzymał kolejnego rywala w UFC! Oczekuje go emocjonujący pojedynek z byłym mistrzem w kategorii półciężkiej. Znamy datę i przeciwnika.

Powrót Błachowicza po walce z Magomedem Ankalaevem

„Książę z Cieszyna” powraca do oktagonu po swojej ostatniej walce z Magomedem Ankalaevem. Starcie z Rosjaninem miało miejsce w grudniu ubiegłego roku, gdzie stawką był tytuł wagi do 93 kilogramów. Po pięciu rundach walki, pojedynek o mistrzostwo zakończył się niespodziewanym remisem.

Jan Błachowicz – początek drogi do walki o pas

Błachowicz powraca do walki! Ani jeden z zawodników nie zdobył tytułu, który później trafił w ręce Jamahala Hilla po jego zwycięstwie nad Gloverem Teixeirą. Jednak Polak oznajmił, że nadal ma zamiar powrócić na szczyt i zrobi wszystko, aby ponownie sięgnąć po mistrzostwo.

Bałachowicz kontra Pereira

Nadchodzący pojedynek z pewnością przybliży Błachowicza do walki o pas, gdyż zmierzy się z Alexem Pereirą. Brazylijczyk, który szybko zdobył mistrzostwo wagi średniej, po utracie tytułu i porażce z Israelem Adesanyą, ogłosił swoją decyzję o przeniesieniu się do kategorii półciężkiej. W nowej dywizji Błachowicz będzie go gościć, mając znaczną przewagę w doświadczeniu. Były kickbokser w formule MMA stoczył zaledwie 9 pojedynków, z których wygrał 7. Natomiast Polak może pochwalić się 29 zwycięstwami, 9 porażkami i jednym remisem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!