fbpx
typy walk pink mma 1

Zapowiedź i typy – Pink MMA 1

Spis treści - Zapowiedź i typy – Pink MMA 1

Gala Pink MMA to pierwsza tęczowa federacja, na której zmierzą się ludzie ze środowiska LGBT+. Pojedynki odbędą się właśnie dziś z tego względu postanowiliśmy przedstawić wam nasze spojrzenie na wyniki tej gali. Będziemy mieli okazję zobaczyć aż 10 pojedynków, a nasze typy przedstawiają się następująco.

Nasze typy – Pink MMA 1

Pink MMA 1 – Mariolkaa Rebell vs Filo

W przypadku obydwóch zawodników jest to walka debiutancka, ponieważ ich rekord wynosi 0-0. Mariolka ma 78 kg i 178 cm wzrostu, natomiast jej rywalka prezentuje 85 kg i 176 cm wzrostu, i to właśnie po jej stronie leży przewaga warunków fizycznych. Naszym zdaniem Filo ma większe predyspozycje do wygrania w tym pojedynku.

Pink MMA 1 – Natalia Laura Lieber vs Alicja Skrilexell

Jest to kolejna debiutancka walka na gali i rekord walk zawodniczek wynosi 0-0. jeśli chodzi o tę walkę jest tu duża różnica wagowa, bo aż 40 kilo. Natalia ma 172 cm wzrostu i waży 57 kg, jej przeciwniczka natomiast jest od niej o niższa, a jej wzrost wynosi 165 cm, a waga 97 kg. Uważamy, że mimo dużej przewagi warunków fizycznych Alicji, Natalia zmęczy ja w oktagonie i w ten sposób zwycięży ten pojedynek.

Pink MMA 1 – Darius Rose vs Jakub Cheer

Jest to pojedynek między debiutantem Jakubem Cheer, a Dariusem Rose, który stoczył już jeden pojedynek. Darius waży 58 kg i ma 177 cm wzrostu, natomiast waga Jakuba wynosi 51 kg przy wzroście 170 cm. Jak możemy zauważyć warunki fizyczne obydwóch panów są na podobnym poziomie, Darius może mieć większy zasięg rąk ze względu na jego wzrost. Typujemy, że zwycięzcą tego pojedynku zostanie Darius Rose przez większe doświadczenie i lepsze warunki fizyczne.

Pink MMA 1 – Adrianna Śledź vs Kinga Kazimierczak

Kinga jest debiutantką tego turnieju, natomiast Adrianna stoczyła już wcześniej pojedynek w konkurencyjnej federacji, który zakończył się jej porażką. Kinga ma 160 cm wzrostu przy wadze 55 kg, natomiast jej przeciwniczka waży 60 kg, a jej wzrost wynosi 173 cm. Uważamy, że dzięki przewadze warunków fizycznych i doświadczeniu w klatce Adrianna zwycięży ten pojedynek.

Pink MMA 1 – Maksymilian „Boczeq” Zięba vs Kamil „Ratnikos” Sowa

W tym starciu znamy wzrost i wagę tylko jednego z zawodników. Mianowicie Maksymilian posiada 186 cm wzrostu przy wadze 65 kg. Wiemy również, że obydwoje są debiutantami. Mimo że nie wiemy, jakie warunki fizyczne posiada rywal Maksymiliana, w tym starciu postawimy właśnie na niego. Naszym zdaniem w pojedynku zwycięży Kamil Sowa.

Pink MMA 1 – Lasuczita vs Ola Holata

Jest to starcie, które najbardziej ciekawi widzów. Lasu czita ma za sobą już jedną przegraną walkę natomiast Ola jest debiutantką. Lasu czita waży 57 kg przy wzroście 168 cm. Jeśli chodzi o Olę ma ona 155 cm wzrostu, a jej waga wynosi 67 kg. Naszym zdaniem Lasu czita może być nieco bardziej zwinna podczas tej walki, i to właśnie ją typujemy jako zwycięzcę.

.Pink MMA 1 – Tomasz Kamiński vs Wiktor Biernacki

Obydwoje są debiutantami, a ich warunki fizyczne są bardzo podobne. Tomasz posiada 180 cm wzrostu przy wadze 70 kg, natomiast Wiktor mierzy 177 cm przy wadze 77 kg. Typujemy, że zwycięzcą tego starcia zostanie Wiktor Biernacki.

Pink MMA 1 – Ernest Szczodrowski vs Mua Boy

Mua Boy jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników na gali Pink MMA. Zawodnik ma za sobą dwie wygrane walki, a jego przeciwnik jest debiutantem. Mua Boy waży 80 kg przy wzroście 185 cm, a jego rywal wnosi na wagę 65 kg, mierząc 172 cm. Mua Boy jest na pewno dużym faworytem tej walki, i to właśnie na jego wygraną stawiamy w tym pojedynku.

Pink MMA 1 – Gabriel Nox vs Zack Masternak

Tu również walka odbędzie się między debiutantami. Nox waży 175 cm przy wadze 69 kg, a jego przeciwnik 181 cm z wagą 63 kg. Naszym zdaniem Zack może pokonać swojego przeciwnika ze względu na większy zasięg rąk.

Pink MMA 1 – Adrianna „Tsunami” Mazur vs Agnieszka Słomska

Waga Adrianny to 52 kg przy wzroście 169 cm. Agnieszka natomiast mierzy 152 cm przy wadze 50 kg. W przypadku obydwóch zawodników jest to debiut. Naszym zdaniem większą szansę na zwycięstwo w tym starciu ma Adrianna.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!