fbpx
wyniki walk - pink mma1

Wyniki walk – Pink MMA 1

Spis treści - Wyniki walk – Pink MMA 1

3 czerwca odbyła się gala, na której mogliśmy oglądać 10 emocjonujących pojedynków. Wiele niespodziewanych zwrotów akcji oraz nieoczekiwanych zwycięstw. Chcielibyśmy przedstawić wam jak według nas wyglądała ta gala i czy wcześniej typowane przez nas osoby odniosły sukces w oktagonie Pink MMA.

Jakie walki odbyły się podczas Pink MMA 1?

Podczas gali mogliśmy zobaczyć aż 10 pojedynków, w których walczyli zarówno debiutanci, jak i osoby posiadające spore zaplecze związane ze sztukami walki. Odbyło się 10 następujących walk:

  • Mariolkaa Rebell vs Filo
  • Natalia Laura Lieber vs Alicja Skrilexell
  • Darius Rose vs Jakub Cheer
  • Adrianna Śledź vs Kinga Kazimierczak
  • Maksymilian „Boczeq” Zięba vs Kamil „Ratnikos” Sowa
  • Lasuczita vs Ola Holata
  • Tomasz Kamiński vs Wiktor Biernacki
  • Ernest Szczodrowski vs Mua Boy
  • Gabriel Nox vs Zack Masternak
  • Adrianna „Tsunami” Mazur vs Agnieszka Słomska

Pink MMA 1 – Mariolkaa Rebell vs Filo

Jeśli chodzi o walkę tych dwóch debiutantek pokazały bardzo zaciętą walkę i dużo emocji. Walka finalnie zakończona została wygraną Mariolki ze względu na dyskwalifikacje Filo. Pomimo lepszych warunków fizycznych do wygrania tego pojedynku Mariolka okazała się lepsza w tym starciu, a nasze przypuszczenia nie zostały potwierdzone.

Natalia Laura Lieber vs Alicja Skrilexell – wynik walki na Pink MMA 1?

Walka między Natalią a Alicją była zacięta. Kobiety również były debiutantkami w tym pojedynku. Jeśli chodzi o różnicę wagową było, to aż 40 kg. Finalnie Alicja pokonała swoją rywalkę przez poddanie werbalne. Liczyliśmy na to, że Natalia zmęczy Alicję w oktagonie, jednak tak się nie stało.

Darius Rose vs Jakub Cheer – wynik walki na Pink MMA 1?

Tak jak przypuszczaliśmy Darius Rose przez swoje doświadczenie i lepsze warunki fizyczne pokonał w walce swojego rywala. Walka zakończyła się poddaniem werbalnym, a zawodnicy pokazali ładny pokaz siły, której zabrakło w tym starciu Jakubowi.

Adrianna Śledź vs Kinga Kazimierczak – wynik walki na Pink MMA 1?

Ada Śledź pokazała w walce duże zawzięcie. Pojedynek był ciekawy i budził dużo emocji u widzów. Adrianna ma większe doświadczenie, jeśli chodzi o sporty walki, co z pewnością przyczyniło się do jej zwycięstwa w oktagonie. Śledź załatwiła Kingę w parterze za sprawą swoich mocnych ciosów.

Maksymilian „Boczeq” Zięba vs Kamil „Ratnikos” Sowa – wynik walki na Pink MMA 1?

W tym pojedynku górą okazał się być Maksymilian. Poskromił swojego rywala w parterze i zwyciężył pojedynek. Zięba został zwycięzcą tego starcia za sprawą nokautu. Ciosy, które oddawał swojemu przeciwnikowi w parterze musiały dużo ważyć.

Lasuczita vs Ola Holata – wynik walki na Pink MMA 1?

Jest to starcie, które najbardziej ciekawi widzów. Lasuczita ma za sobą już jedną przegraną walkę natomiast Ola jest debiutantką. Lasuczita podczas walki zadawała bardzo dużo ciosów, które trafiały w przeciwniczkę. Tak jak myśleliśmy ze względu na swoje warunki fizyczne Lasuczita była nieco bardziej zwinna podczas tej walki, i to właśnie ona została zwycięzcą tego pojedynku. Walka zakończyła się poddaniem werbalnym Oli Holaty.

Tomasz Kamiński vs Wiktor Biernacki – wynik walki na Pink MMA 1?

Obydwoje z zawodników byli debiutantami tej walki, która finalnie zakończyła się nokautem ze strony Wiktora Biernackiego. Walka był bardzo ciekawa i emocjonująca.

Ernest Szczodrowski vs Mua Boy – wynik walki na Pink MMA 1?

Mua Boy był chyba największym faworytem, jeśli chodzi o wszystkie zestawienia na tej gali. Chłopak posiada zaplecze sportowe, które doskonale wykorzystał w tym pojedynku. Finalnie Sprowadził swojego rywala do parteru i za sprawą silnych ciosów zakończył ten pojedynek nokautem.

Gabriel Nox vs Zack Masternak – wynik walki na Pink MMA 1?

Mimo większego zasięgu rąk ze strony Zacka to właśnie Gabriel okazał się zwycięzcą tego pojedynku. Chłopak pokazał duże serce do walki. Nox sprowadził swojego przeciwnika do parteru i zakończył to starcie nokautem za sprawą ciosów w parterze.

Adrianna „Tsunami” Mazur vs Agnieszka Słomska – wynik walki na Pink MMA 1?

W tym pojedynku górą okazała się być Agnieszka Słomska. Zakończyła ten pojedynek w bardzo efektowny sposób, wykonując na przeciwniczce duszenie zza pleców. Bardzo zacięta i ciekawa walka, którą dobrze się oglądało.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!