fbpx
Zawodnicy Pink MMA

Lasuczita na Pink MMA

Spis treści - Lasuczita na Pink MMA

Na konferencjach Pink MMA możemy oglądać Lasuczite jest to najstarsza uczestniczka Team X Camp. Jej prawdziwe imię to Sara Sise i urodziła się w 2004 roku. Mimo że większość ludzi zarzucała organizacji zbyt młody wiek dziewczyny i wielu z nich sugerowało, że ma zaledwie 15 lat, dziewczyna w tym roku kończy ich 18. Gdyby jednak Lasuczita była niepoełnoletnia najprawdopodobniej musiałaby stoczyć swoją walkę w kasku.

Lasuczita podczas konferencji

Podczas konferencji Pink MMA młoda dziewczyna zachowywała się dość agresywnie i uderzyła swoją rywalkę na 2F2. Tłumaczyła się potem na swoich mediach społecznościowych, że to jej rywalka pierwsza zadała cios, a ta jej tylko oddała. Jak mówi dziewczyna kamera uchwyciła tylko jej uderzenie i wyszła na osobę, która sprowokowała przeciwniczkę. Podczas kolejnej gali dziewczyna zasiadła na panelu wraz ze swoim byłym chłopakiem. Para nawzajem wypominała sobie zdradę i zaznaczała, że był to naprawdę długi i burzliwy związek. Jak się potem okazało trwał on zaledwie 2 miesiące, a para nie spotkała się ani razu na żywo podczas jego trwania. Młodzi zawodnicy od razu zostali wyśmiani przez widownię i prowadzących

Ile lat ma Sara Sise – Wiek Lasuczity

Tak naprawdę nikt nie wie, ile lat ma Sara Sise. Wiek Lasuczity jest nie do końca znany. Jedni mówią, o tym, że influencerka ma 15 lat, a jeszcze inni, że 18.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!