fbpx
YouTuber Jake Paul wygrywa byłym pretendentem do pasa UFC!

YouTuber Jake Paul wygrywa z byłym pretendentem do pasa UFC!

Spis treści - YouTuber Jake Paul wygrywa z byłym pretendentem do pasa UFC!

Jake Paul znowu udowodnił, że jego umiejętności bokserskie nie ograniczają się jedynie do rozrywkowego ringu. Wczorajsza walka bokserska w Dallas, gdzie Nate Diaz stanął przeciwko popularnemu youtuberowi, zakończyła się zwycięstwem Paula, co sprawiło, że Diaz dołączył do listy zawodników MMA, których pokonał Paul. Jake, który w swojej dotychczasowej karierze bokserskiej mierzył się z takimi postaciami jak Ben Askren, Tyron Woodley czy Anderson Silva, teraz zdobył kolejne ważne zwycięstwo, tym razem nad byłym pogromcą Conora McGregora – Nate Diazem.

Diaz prowokował Jake Paula przez walką!

Samo wydarzenie miało miejsce w hali American Airlines Center, gdzie na co dzień swoje spotkania rozgrywa drużyna Dallas Mavericks w lidze NBA. Przebieg całego tygodnia poprzedzającego pojedynek był równie emocjonujący, co sama walka. Diaz przez cały czas prowokował swojego rywala, przerywał wywiady według własnego uznania i zachowywał się jak prawdziwy showman. Jednak w ringu musiał stawić czoła rzeczywistości i okazać się, że bokserska umiejętność Paula przewyższa jego własne.

Przebieg pojedynku Jake Paul vs. Nate Diaz

Choć Diaz starał się zapewnić widowisko, to to Paul dominował sportowo w większości rund. W piątej rundzie nawet zdołał posłać Diaza na deski. Ostatecznie walka zakończyła się nieprzypisanym wykończeniem, a zwycięzca został wyłoniony na podstawie werdyktu sędziów. Ich jednomyślne decyzje wskazały, że Jake Paul wygrał walkę. Po dziesięciu rundach zaciętego starcia, Jake Paul został ogłoszony zwycięzcą walki nad Nate Diazem, zdobywając jednogłośną decyzją sędziów. Ten pojedynek z pewnością pozostawi ślad w historii sportów walki, podkreślając bokserskie umiejętności Paula.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!