fbpx
Jake Paul

Jake Paul

Zawodnik MMA Jake Paul

Biogram

Jake Paul - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Jake Paul - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Jake Paul?

Jake Joseph Paul, urodzony 17 stycznia 1997 roku w Cleveland, to postać o wielu talentach – od aktorstwa po boks. Jego kariera zaczęła się jednak od internetowej sławy w latach 2013–2015, gdy zdobył popularność na aplikacji Vine, dzieląc się krótkimi, kreatywnymi filmikami.

Jake Paul – YouTube

Już od 2013 roku Jake posiada własny kanał na YouTube, gdzie zyskał ogromną rzeszę fanów. Jednak prawdziwą rozpoznawalność przyniosła mu rola Dirka w amerykańskim sitcomie „Bizaardvark,” produkowanym przez Disney Channel Original Series. Jego wszechstronność artystyczna przyciągała uwagę, a liczba subskrybentów na różnych platformach szybko rosła.

Jake Paul – Polska

26 sierpnia 2023 roku Jake Paul zaskoczył fanów ogłaszając swoje polskie korzenie. W krótkim nagraniu, które opublikował w sieci, wyznał: „Jestem Polakiem.” To wyznanie, połączone z wcześniejszymi tajemniczymi wiadomościami po polsku na Twitterze, wzbudziło ogromne zainteresowanie mediów i fanów.

Jake Paul – popularność

Licząc miliony obserwujących na różnych platformach, Jake Paul stał się jednym z najważniejszych graczy w świecie mediów społecznościowych. Na Instagramie śledzi go 25 milionów osób, a na YouTube zebrał 20 milionów subskrybentów. Jego muzyczny hit „It’s Everyday Bro” przyciągnął uwagę prawie 300 milionów razy.

Jake Paul – boks

Ostatnio Paul skupił uwagę nie tylko jako artysta, ale również jako sportowiec. Podpisując kontrakt z amerykańską organizacją MMA, PFL, zainicjował swoją karierę zawodowego boksu. Jego umiejętności rozwijały się szybko, wskazując na to, że nie tylko celebrytą, ale także poważnie traktującym sportowcem.

Jake Paul – walki

W ostatnich pojedynkach Paul zdobył uznanie, zwyciężając brata Tysona Fury’ego, Tommy’ego Furym, oraz rywala z UFC, Nathana Diaza. Jego udane występy sprawiły, że stał się coraz bardziej szanowanym zawodnikiem.

Jake Paul - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UD

Styl bazowy: boks

Pseudonim: Jake

Data urodzenia (ile ma lat?): 17 stycznia 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Cleveland, Ohio, Stany Zjednoczone

Jake Paul - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jake Paul - Newsy