fbpx
Xayoo nie może dogadać się z Disem w sprawie walki?

Xayoo nie może dogadać się z Disem w sprawie walki?

Spis treści - Xayoo nie może dogadać się z Disem w sprawie walki?

Xayoo, znany i kontrowersyjny streamer, po raz kolejny wkracza na nowe terytoria – tym razem nie w wirtualnym świecie gier, ale w rzeczywistości sportu, a dokładniej w mieszanych sztukach walki. Jego potencjalna walka z innym kontrowersyjnym twórcą, Disem, budzi wiele emocji i pytań.

Xayoo realizuje się we freak fightach!

Xayoo, który zdobył ogromną popularność na platformie streamingowej Twitch coraz bardziej realizuje się w walkach freak fightowych. To ogromne odstępstwo od jego dotychczasowej kariery, która skupiała się głównie na grach i rozrywce wirtualnej. Jego słowa, w których nazwał przeciwnika „obsraniem”, a także skrytykował jego umiejętności parterowe, stały się tematem dyskusji wśród fanów. Xayoo wydaje się być gotów na to wyzwanie.

Dis nie chce zmierzyć się z Xayoo?

Dis, inny popularny streamer i twórca kontentu w polskim internecie, jest wymieniany jako potencjalny przeciwnik Xayoo w walce MMA. Ta rywalizacja wydaje się być osadzona na długo przed ogłoszeniem potencjalnego starcia. Konflikty między Xayoo a Disem nie są niczym nowym. Oba osobowości zdobyły rozgłos dzięki swoim kontrowersyjnym komentarzom i kontentowi, który niekiedy wkracza na granice dobrego smaku. Rywalizacja między nimi w świecie MMA mogłaby być jednym z najbardziej nieoczekiwanych i emocjonujących momentów w historii tego sportu. Xayoo wspomniał także o tym, że kontaktował się z organizacją FAME MMA w sprawie tej potencjalnej walki. Okazało się jednak, że mimo jego ustępstwa z K-1 na MMA to Dis zaproponował federacji ofertę na którą ta nie mogła się zgodzić.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!