fbpx
disstream

Disstream

Zawodnik MMA Disstream

Biogram

Disstream - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Disstream - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Norbert Gierczak – kim jest?

Urodził się 4 lipca 1992 roku. Jest polskim streamerem i YouTuberem. Dis jest znany przede wszystkim z gry League of Legends. Jest jednym z pierwszych polskich streamerów, który zaczął tworzyć swoje produkcje na tak dużą skalę. Norbert był znany ze swoich kontrowersyjnych streamów i wielu fanów zarzucało mu łamanie zasad. 

Norbert Gierczak – biografia

Swój kanał YouTube założył już w 2012 roku i zgromadził na nim już ponad milion widzów. W 2018 roku ukończył regularne streamowanie na Twitchu i przerzucił się na rozwijanie swojego kanału YouTube. W tym roku również postanowił pogodzić się z Xayoo, który oficjalnie przeprosił Disa, za konflikt z przeszłości. Już w 2021 roku niespodziewanie powrócił na Twitcha i okazało się, że mimo tak długiej przerwy jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów. 

DisStream – kariera w MMA

Zawodnik przeszedł bardzo dużą przemianę i zaczął trenować sporty walki. Przygotowywał się do walki pod okiem Nowaczkiewicza i jego trenerów. Dis podpisał kontrakt z federacją High League i wystąpił na drugiej odsłonie gali. Pokonał swojego rywala i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Jego obecny rekord to 1-0.

Disstream - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: DisStream

Data urodzenia (ile ma lat?): 4 lipca 1992 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Disstream - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Disstream - Newsy