fbpx
owcawk

Owca

Zawodnik MMA Owca

Biogram

Owca - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Owca - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Owca WK– kim jest?

Michał Owczarzak, to bardzo lubiany twórca ze świata internetowego. Znany jest z nietypowego poczucia humoru oraz śmiesznych docinek. Owca urodził się w 1992 roku. Jest zawodnikiem sportów sylwetkowych i siłowych. Jest jednym z twórców ekipy Warszawski Koks, która cieszy się bardzo wysokimi zasięgami i dużą oglądalnością. Wiele osób zarzucało mu branie dopingu ze względu na jego niesamowitą sylwetkę, ten, jednak udowodnił wszystkim, że wypracował to na siłowni i poddał się testom antydopingowym.

Michał Owczarzak – biografia

Aktualnie firma, którą Owca założył wspólnie ze swoimi przyjaciółmi, bardzo się rozrosła. Dziś WK Dzik w swojej sprzedaży oferuje ubrania, suplementy, energetyki oraz batony proteinowe. Cała historia firmy rozpoczęła się w 2007, natomiast Owca resztę ekipy poznała dopiero w 2010 roku.  Było to po trzech latach ciężkich treningów, kiedy dołączyli do elitarnej siłowni Champions, która znajdowała się na ich osiedlu. W 2012 roku stworzyli własny kanał. Michał od ponad 5 lat jest w związku z Kają Soboń, która prowadzi kanał Dźwigaj Dziewczyno.

Owca WK – kariera w MMA

Pod koniec 2011 roku organizacja High League ogłosiła występ Owcy w swojej organizacji. Jego rywalem okazał się pashaBiceps, który pokonał Michała w formule bokserskiej. Jego trenerem był legendarny pięściarz Zbigniew Raubo. Kiedy widzowie zobaczyli ich pierwsze nagrania z treningów Raubo stał się hitem internetu.

Owca - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: boks

Pseudonim: Owca

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Owca - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Owca - Newsy