fbpx
Ziółkowski vs Parnasse na gali KSW Colosseum 2

Walka Ziółkowski vs. Parnasse na gali KSW Colosseum 2

Spis treści - Walka Ziółkowski vs. Parnasse na gali KSW Colosseum 2

Wyczekiwane starcie między Marianem Ziółkowskim a Salahdine’em Parnasse’em na gali KSW Colosseum 2 zostało oficjalnie potwierdzone, co wywołało ogromne emocje wśród fanów mieszanych sztuk walki. 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie obaj mistrzowie zmierzą się o pas mistrzowski wagi lekkiej, będący obecnie w posiadaniu Ziółkowskiego. Salahdine Parnasse będzie miał szansę zdobyć drugi pas mistrzowski KSW, gdyż obecnie jest mistrzem wagi piórkowej organizacji oraz tymczasowym mistrzem wagi lekkiej.

Ziółkowski broni pasa mistrzowskiego

Marian Ziółkowski, znany również jako „Golden Boy”, powróci do klatki MMA po wygranej walce z Sebastianem Rajewskim na gali KSW 71, która odbyła się w czerwcu ubiegłego roku. Po czterech zwycięstwach z rzędu, Ziółkowski zdobył pas mistrzowski wagi lekkiej KSW, pokonując Romana Szymańskiego. W swoich dwóch pierwszych obronach tytułu stawił czoła Maciejowi Kazieczce i Borysowi Mańkowskiemu, pokonując ich obu. Następnie, w pojedynku z Sebastianem Rajewskim, utrzymał swój tytuł po pięciorundowej walce.

Niezwykłe osiągnięcia w walce Salahdine’a Parnasse

Salahdine Parnasse, będący mistrzem wagi piórkowej KSW, pokazał świetną formę i dominację nad swoimi przeciwnikami. Zaledwie raz doznał porażki w swojej karierze, przegrywając z Danielem Torresem w 2021 roku. Jednak na gali KSW 65 zrewanżował się Torresowi, odnosząc zwycięstwo. W swojej imponującej karierze pokonał takich zawodników jak Artur Sowiński, Marcin Wrzosek, Roman Szymański i Filip Pejić. W swoim ostatnim starciu na gali KSW 76, Parnasse poddał w czwartej rundzie Daniela Rutkowskiego, zrywając tym samym jego wieloletnią passę zwycięstw. Teraz ma szansę zdobyć drugi pas mistrzowski wagi lekkiej, co uczyniłoby go jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii KSW.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!