fbpx
Walka 2vs2 na gali Fame: Reborn? - Zmiany w karcie

Walka 2vs2 na gali Fame: Reborn? – Zmiany w karcie walk FAME MMA? [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Walka 2vs2 na gali Fame: Reborn? – Zmiany w karcie walk FAME MMA? [AKTUALIZACJA]

FAME MMA REBORN szykuje się na niezapomniany spektakl, a głównym wydarzeniem wieczoru będzie nietypowy pojedynek – walka drużynowa 2vs2. Tym razem na scenę wchodzą Sylwester Wardęga i Wojciech Gola, którzy zmierzą się z Sebastianem Fabijańskim i Tomaszem Olejnikiem. W pierwszym narożniku stanie dynamiczny duet – Sylwester Wardęga i Wojciech Gola. Obydwaj zawodnicy stoczyli już po dwie walki, ale niestety obaj musieli uznać wyższość swoich rywali. Teraz jednak połączą siły, aby zmierzyć się z innym niezwykłym duetem.

Nieprzewidywalne zestawienie na gali Fame MMA REBORN!

W przeciwnym narożniku staną Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik. Fabijański, mający na koncie dwie walki w FAME MMA REBORN, zamierza udowodnić, że potrafi sobie radzić w każdych okolicznościach. Do jego wsparcia dołączył Olejnik, który już sześciokrotnie stawał do pojedynków. Walka 2vs2 wzbudza ogromne zainteresowanie ze względu na swoją nietypowość i nieprzewidywalność. Wszystko może się wydarzyć w oktagonie FAME MMA REBORN, a kibice z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, jak potoczy się to emocjonujące widowisko. Gala odbędzie się 9 grudnia, a starcie drużynowe zapowiada się jako jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń wieczoru.

Kto pojawi się na gali Fame MMA REBORN?

9 grudnia to data, którą zapamiętają wszyscy fani Fame MMA, gdyż już wtedy Atlas Arena w Łodzi stanie się świadkiem wyjątkowego widowiska. Piątkowy wieczór obfitował w ciekawe informacje, gdy na kanale YouTube Artura Przybysza pojawił się odcinek Damsko-Męsko o Frakach z udziałem dziennikarki, Kasi Kubiak. W trakcie 21-minutowej rozmowy pojawił się fascynujący wątek dotyczący możliwości dodania do karty walk gali Fame: Reborn starcia 2vs2. Według różnych źródeł, federacja Fame MMA rozważa wprowadzenie do swojego repertuaru nietypowej walki 2vs2, co spotkało się z dużym zainteresowaniem społeczności MMA. Rozważane są dwie potencjalne konfrontacje. Pierwsza z nich to starcie Sebastiana Fabijańskiego i Sergiusza “Nitro” Górskiego z Wojtkiem Golą i Sylwestrem Wardęgą, mogące stanowić walkę wieczoru. Druga opcja to potyczka pomiędzy duetem Jacka Murańskiego i Amadeusza Ferrariego a Kornelem “Koro” Reglem i jeszcze jedną, dodatkową osobą.

Ciekawe zestawienia na zbliżającej się gali Fame MMA: Reborn!

Walka numer jeden byłaby bez wątpienia starciem interesującym z perspektywy widzów. Górski i Wardęga od kilku miesięcy publicznie wyrażają chęć stoczenia pojedynku, jednak do tej pory nie doszło do finalnego porozumienia. Na drugim froncie Fabijański i Gola mieli swoje spięcie na konferencji przed Fame MMA 19, gdzie aktor ostro skrytykował włodarza, twierdząc, że ten nie ma nic do powiedzenia w Fame MMA. Mimo tego, obaj panowie później pogodzili się, a Fabijański przyznał, że jego wypowiedź była jedynie elementem aktorstwa.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!