fbpx
UFC LONDON - typy

UFC London – typy na galę

Spis treści - UFC London – typy na galę

To już drugi raz w tym roku, kiedy będziemy mogli zobaczyć galę UFC London. O typy na galę w stolicy Anglii pokusiła się nasza redakcja. W akcji znów będziemy mogli zobaczyć najlepszych zawodników z Wysp Brytyjskich. Całe wydarzenie odbędzie się na “The O2” w Londynie, która może pomieścić, aż do 20 tys. kibiców.

Nasze typy – UFC London Fight Night

Z całą redakcją pokusiliśmy się o nasze typy. UFC London Fight Night zapowiada się niezwykle interesującą. Na samym starcie warto wspomnieć, o tym, że gala rozpocznie się o bardzo przystępnej godzinie dla polskich fanów. Karta wstępna rozpocznie się o godzinie 18:00, a walki z karty głównej około godziny 21:00.

120,2 kg: Curtis Blaydes (16-3-0) vs. Tom Aspinall (12-2-0)

Faworytem walki wydaje się Amerykanin. Przegrał on tylko z Derrickiem Lewisem oraz Francisem Ngannou. Nie oznacza to jednak, że Anglik jest bez szans. Tom w poprzedniej walce wygrał z wyżej notowanym Wołkowem i może pochwalić się serią 8 zwycięstw z rzędu.

Nasz typ: zwycięstwo Curtis Blaydes

83,9 kg: Jack Hermansson (22-7-0) vs. Chris Curtis (29-8-0)

Nieco większym faworytem jest Jack Hermansson. Miał on początkowo walczyć z Darrenem Tillem, lecz pojawiła się kontuzja, a jego miejsce zajął Chris Curtis.

Nasz typ: zwycięstwo Jack Hermansson

70,3 kg: Paddy Pimblett (18-3-0) vs. Jordan Leavitt (10-1-0)

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest ulubieniec kibiców Paddy Pimblett. Charakterystyczny Anglik zmierzy się z Jordanem Leavitt, który przegrał tylko raz w swojej karierze.

Nasz typ: zwycięstwo Paddy Pimblett

93 kg: Nikita Krylov (27-9-0) vs. Alexander Gustafsson (18-7-0)

Chyba nikt na świecie nie wie, kto może wygrać tę walkę. Nikita Krylov przegrał większość swoich ostatnich walk, a Gustafsson będzie wchodzić do oktagonu z trzema porażkami z rzędu. Dodatkowo, Szwed wraca do kategorii półciężkiej, ale zarazem do walk po rocznej przerwie.

Nasz typ: zwycięstwo Nikita Krylov

56,7 kg: Molly McCann (12-4-0) vs. Hannah Goldy (6-2-0)

Zdecydowaną faworytką tego starcia jest Molly McCann. Zawodniczka z Liverpoolu powinna bez problemu poradzić sobie z Hannah Goldy

Nasz typ: zwycięstwo Molly McCann

93 kg: Paul Craig (16-4-1) vs. Volkan Oezdemir (17-6-0)

Pomimo dwóch porażek z rzędu, faworytem bukmacherów wydaje się zawodnik ze Szwajcarii. Paul Craig wygrał ostatnie kilka starć, lecz nie byli to zawodnicy z takiej półki jak rywale Volkana.

Nasz typ: zwycięstwo Volkan Oezdemir

70,3 kg: Ľudovít Klein (18-4-0) vs. Mason Jones (11-1-0)

Zdecydowanym faworytem starcia jest Walijczyk. Mason Jones swoje duże sukcesy świętował w federacji Cage Warriors, a teraz stara się zawojować dywizję lekką w UFC.

Nasz typ: zwycięstwo Mason Jones

70,3 kg: Marc Diakiese (15-5-0) vs. Damir Hadžović (14-6-0)

Marc Diakiese to faworyt kolejnej walki w wadze lekkiej. Anglik kongijskiego pochodzenia zawalczy z Bośniakiem, który stoczył już 8 walk w UFC – połowę wygrał i połowę przegrał.

Nasz typ: zwycięstwo Marc Diakiese

65,8 kg: Nathaniel Wood (17-5-0) vs. Charles Rosa (14-7-0)

Pojedynek bez problemów powinien wygrać Anglik. Charles Rosa tak naprawdę walczy z każdą walką o utrzymanie kontraktu z amerykańskim gigantem.

Nasz typ: zwycięstwo Nathaniel Wood

65,8 kg: Makwan Amirkhani (17-7-0) vs. Jonathan Pearce (12-4-0)

JSP, czyli Jonathan Pearce posiada dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu i to on powinien rozdawać karty w oktagonie. Fin jest jednak niezwykle groźny i aż 71% zwycięstw w oktagonie wygrał poprzez techniki kończące w parterze.

Nasz typ: zwycięstwo Jonathan Pearce

56,7 kg: Muhammad Mokaev (6-0-0) vs. Charles Johnson (11-2-0)

Pojedynek zawodników będących na fali wznoszącej. Bardziej doświadczony Amerykanin będzie chciał ubić niepokonanego reprezentanta Anglii.

Nasz typ: zwycięstwo Muhammad Mokaev

70,3 kg: Jai Herbert (11-4-0) vs. Kyle Nelson (13-4-0)

Niezwykle mocno bijący Anglik – Jai Herbert zawalczy z zawodnikiem, który nie ma najlepszego bilansu w UFC. Nelson przegrał 3 ze swoich 4 walk pod banderą UFC.

Nasz typ: zwycięstwo Jai Herbert

56,7 kg: Mandy Bohm (7-1-0) vs. Victoria Leonardo (8-4-0)

Mandy Bohm przegrała tylko jedną walkę z dobrze znaną na polskiej scenie MMA Ariane Lipski. Nadal jest jednak wielką faworytką w starciu z zawodniczką, która nadal czeka na pierwsze zwycięstwo pod sztandarem UFC.

Nasz typ: zwycięstwo Mandy Bohm

77,1 kg: Nicolas Dalby (19-4-1) vs. Claudio Silva (14-3-0)

Duńczyk z Kopenhagi skrzyżuje rękawice z brazylijskim Hannibalem. Panowie przegrali swoje poprzednie pojedynki w UFC. Walka może pójść w dwie strony.

Nasz typ: zwycięstwo Nicolas Dalby

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!