fbpx
Paddy Pimblett

Paddy Pimblett

Zawodnik MMA Paddy Pimblett

Biogram

Paddy Pimblett - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Paddy Pimblett - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Paddy Pimblett

Paddy Pimblett to ulubieniec publiczności. Zawodnik jest niezwykle charakterystyczną osobą w świecie MMA. Nie przejmuje się opinią innych, a jego zachowanie jest bardzo często obiektem wielu rozmów po walce, a co najważniejsze jest świetnym zawodnikiem.

Paddy Pimblett – biografia

Niesamowicie interesującą postacią jest Paddy Pimblett. Biografia tego zawodnika jest bardzo ciekawa, ponieważ Anglik zaczął trenować sporty walki w wieku 15 lat. Swoje pierwsze walki MMA stoczył już w wieku 17 lat. Zawodnik z Liverpoolu był mistrzem federacji Cage Warriors w kategorii piórkowej. Aktualnie walczy dla UFC. Jest czarnym pasem Brazylijskiego Jiu Jitsu pod Paulo Rimmero.

Paddy Pimblett – kariera w MMA

Pomimo młodego wieku, zawodnik z Liverpoolu jest niezwykle doświadczony. W 1995 roku urodził się Paddy Pimblett. Kariera w MMA stworzyła ogromną szansę dla tego zawodnika. Praktycznie wszystkie swoje walki toczył w Anglii. Aktualnie jest zawodnikiem kategorii lekkiej w UFC. W swoich walkach zawsze daję naprawdę wiele, a po walkach jest niesamowicie energetycznym człowiekiem, np.: odpowiada na pytania dziennikarzy, jedząc pizzę od razu po walce.

Paddy Pimblett - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: The Baddy

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.01.03

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Anglia

Paddy Pimblett - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:21

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paddy Pimblett - Newsy