fbpx
Były trener Szpilki atakuje zawodnika

Były trener Szpilki atakuje zawodnika

Spis treści - Były trener Szpilki atakuje zawodnika

Federacja High League ogłosiła walkę między Szpilką a Bad Boyem. Walka odbędzie się na zasadach MMA, całe starcie potrwa trzy rundy po cztery minuty. Szpilka w swoich wypowiedziach zaznaczał, że obydwoje z Denisem nie chcieli tej walki. Po dłuższych rozmowach z federacją i prawdopodobnie większej ofercie pieniężnej mężczyźni zdecydowali się podjąć takiego wyzwanie. Denis rozpoczyna treningi do walki z byłym trenerem Artura Szpilki, który nie wypowiada się o nim w mediach w pozytywny sposób.

Okniński na temat Szpilki

Były trener Artura Szpilki zamieścił na swoim Facebooka bardzo ciekawy wpis, który odnosił się do najbliższej walki mężczyzny. Mężczyzna napisał, że Szpilka ma dobry parter i trzeba na niego uważać. W dalszej części wypowiedzi dodał: „Wszak na dechach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radchenko, Chisora, Kownacki – niektórzy po kilka razy, więc można powiedzieć, że doświadczenie w parterze ma większe, niż w boksie.” Widać, że współpraca tych dwóch Panów nie zakończyła się w najlepszych relacjach i jesteśmy ciekawi jak zakończy się ta przepychanka słowna.

Najman chce walki ze Szpilką

Najman podczas jednej ze swoich wypowiedzi zaznaczył, że to on powinien się bić z Arturem Szpilką. Mężczyzna powiedział, że ma lepsze zaplecze MMA od Artura i jest przekonany swojej wygranej w takim zestawieniu. El testosteron powiedział również, że nie chce usilnie takiej walki, ale zaznacza, że jeżeli obaliły Szpilkę, to już, by nie wstał.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!