fbpx
Szpilka vs. Włodarczyk - konfrontacja na gali KSW 100?

Szpilka vs. Włodarczyk – konfrontacja na gali KSW 100?

Spis treści - Szpilka vs. Włodarczyk – konfrontacja na gali KSW 100?

Artur Szpilka i Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, dwaj wybitni pięściarze polskiej sceny, od dłuższego czasu są w środku konfliktu. Teraz, szef KSW, Martin Lewandowski, sugeruje, że ta długo oczekiwana konfrontacja może odbyć się podczas jubileuszowej gali numer 100. Historia sporu sięga już 2015 roku, kiedy to obaj pięściarze zostali uwikłani w bójkę przed klubem. Te wydarzenia wywołały wiele kontrowersji i komentarzy, a ówczesny promotor obu zawodników, Andrzej Wasilewski, nie krył rozczarowania.

„To prawda. Nie jest to sytuacja, o której chcielibyśmy pamiętać, ale faktycznie takie wydarzenie miało miejsce. To nie był pierwszy raz. Tym razem jednak sprawy zaszły trochę dalej” – powiedział Wasilewski.

Martin Lewandowski zdradza szczegóły starcia!

Od tego czasu pojawiły się spekulacje na temat ewentualnej walki między Szpilką a Włodarczykiem, ale nigdy nie doszło do jej zorganizowania. Teraz, Martin Lewandowski, główny człowiek w KSW, podkreśla, że starcie to może być częścią wydarzenia, jakim będzie gala KSW 100.

„Jeśli „Diablo” nie będzie chciał 20 milionów złotych, to zapraszam, na pewno co do kasy się dogadamy. Płacimy bardzo duże wynagrodzenia, bardzo znanym zawodnikom, więc stać mnie również na niego. „Szpila” chce, to mogę powiedzieć” – stwierdził Lewandowski.

„Zrobiliśmy już taki wyjątek dla „Różala”. W tym przypadku również możemy się zgodzić na odstępstwo od reguły. Mam na myśli boks w małych rękawicach, ale na dużej gali KSW. Żeby znowu nie czekać, można o tym pogadać”” KSW 100, listopad, PreZero Arena w Gliwicach, „Diablo” kontra Artur Szpilka” – dodał w wywiadzie dla „Klatka po klatce” szef KSW.

KSW 100 obiecuje być jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń w historii polskiego MMA, a potencjalna walka między Szpilką a Włodarczykiem mogłaby być dodatkowym elementem, który przyciągnie uwagę fanów sportu. Czy obaj pięściarze zgodzą się na pojedynek? Czas pokaże.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!