fbpx
Artur Szpilka otwarty na pojedynek z Wielkim Bu!

Artur Szpilka otwarty na pojedynek z Wielkim Bu!

Spis treści - Artur Szpilka otwarty na pojedynek z Wielkim Bu!

Artur Szpilka, były pięściarz, nie pozostaje obojętny wobec możliwości stoczenia pojedynku z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem. W ostatnim wywiadzie udzielonym na kanale Koloseum, Szpilka wyraził swoje stanowisko w tej kwestii oraz skomentował ostatnią walkę Masiaka z Denisem Załęckim. Patryk Masiak, znany również jako „Wielki Bu”, nie zwalnia tempa w freak fightach. Po niedawnej walce z Załęckim, gdzie pokonał swojego przeciwnika, szykuje się już do kolejnego starcia na Clout MMA 4. Jednakże, pytanie o potencjalny pojedynek ze Szpilką wciąż wisi w powietrzu.

Artur Szpilka otwarty na nowe wyzwanie!

Szpilka, który obecnie powraca do treningów po operacji, jest otwarty na takie wyzwanie. W rozmowie przyznał, że nie ma problemu z walką z Masiakiem, pozostaje jednak zależne od decyzji federacji KSW, z którą związany jest obecnie. Co więcej, Szpilka nie omieszkał skomentować ostatniej walki Masiaka z Załęckim.

„Ja nie mam z tym żadnego problemu. To od zależy od federacji KSW, ja jestem zawodnikiem KSW. Dla mnie nie ma problemu. Cieszę się, bo wyjaśnił, kogo miał wyjaśnić. Sponiewierał, jak trzeba było sponiewierać. Zrobił robotę, wcześniej robotę zrobił Daniel Omielańczuk. Myślę, że już mamy wyjaśnionego gościa” – powiedział Szpilka.

Mimo otwartości na pojedynek, Szpilka przyznał, że freak fighty to nie jego świat. Podkreślił, że choć nie czuje się tam najlepiej, nie zamierza krytykować, gdyż sam uczestniczył w takiej walce.

„Nie jest to mój świat. Bardzo źle się tam czuję, ale nie mogę też pluć na to” – dodał.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!