fbpx
Walka Szpilka vs. Pudzian na gali KSW Colosseum 2

Walka Szpilka vs. Pudzian na gali KSW Colosseum 2

Spis treści - Walka Szpilka vs. Pudzian na gali KSW Colosseum 2

3 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna gala KSW, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Do karty walk dodano starcie dwóch legendarnych polskich sportowców – Mariusza Pudzianowskiego oraz Artura Szpilki. Ta zapowiedź wywołała spore poruszenie wśród fanów mieszanych sztuk walki, którzy od dłuższego czasu wyczekiwali na tę konfrontację.

Doświadczenie Pudzianowskiego w MMA

Mariusz Pudzianowski, znany przede wszystkim jako niekwestionowany mistrz strongmanu, ma na swoim koncie już 26 występów w MMA. Jego doświadczenie i umiejętności w tej dyscyplinie są niepodważalne. W ostatniej walce „Pudzian” musiał jednak uznać wyższość Mameda Khalidova, który zdołał go pokonać przez TKO w pierwszej rundzie. Teraz 46-letni zawodnik będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę i udowodnić, że jest wciąż groźnym rywalem dla każdego.

Szpilka stanie przed największym wyzwaniem w karierze

Jednak Artur Szpilka, choć dopiero rozpoczyna swoją przygodę z MMA, nie zamierza ułatwiać Pudzianowskiemu zadania. Były pięściarz, pochodzący z Wieliczki, stoczył dotychczas tylko dwie walki w mieszanej formule i obie zakończył przed czasem zwycięstwem przez nokaut. Jednak walka z doświadczonym „Pudzianem” będzie dla niego zdecydowanie najtrudniejszym wyzwaniem jak dotąd. Warto przywołać fakt, że na początku roku „Szpila” miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem, ale niestety kontuzja zmusiła go do wycofania się z tego pojedynku.

Walka Pudzianowski vs. Szpilka – wzbudza emocję wśród fanów

Starcie Pudzianowski kontra Szpilka nie tylko przyciągnie uwagę fanów MMA, ale także uświetni galę KSW 83 na PGE Narodowym. To drugie wydarzenie organizowane przez KSW na tym prestiżowym stadionie. Po raz pierwszy organizacja zawitała na Narodowy w 2017 roku, zdobywając ogromne uznanie i popularność. Oprócz głównej walki Pudzianowski vs Szpilka, już teraz ogłoszono udział Mameda Khalidova, lecz nazwisko jego przeciwnika pozostaje jeszcze tajemnicą. Tym samym 3 czerwca stanie się niezwykłym dniem dla fanów sportów walki. Pudzianowski i Szpilka, dwie gwiazdy polskiego sportu, zderzą się w oktagonie, aby udowodnić swoje umiejętności i zapewnić emocje na najwyższym poziomie. Fani nie mogą doczekać się tego elektryzującego starcia.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!