fbpx
Sławomir Peszko zaciągnie Lewandowskiego do Clout MMA?

Robert Lewandowski we freak-fightach? – Borek typuje jego debiut [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Robert Lewandowski we freak-fightach? – Borek typuje jego debiut [AKTUALIZACJA]

Robert Lewandowski, jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie, wywołuje zainteresowanie nie tylko w świecie futbolu, ale także w innych dziedzinach sportu. Ostatnio pojawiła się kontrowersyjna sugestia, że Lewandowski mógłby wziąć udział w freak-fightach, co wywołało mieszane reakcje. Mateusz Borek, znany dziennikarz sportowy, został zapytany o to, jaki piłkarz mógłby walczyć na gali freak fight. Jego odpowiedź była zaskakująca, ponieważ wytypował właśnie Roberta Lewandowskiego. Borek jednak szybko dodał, że choć byłby to trafny wybór, nie sądzi, że Lewandowski będzie zainteresowany taką propozycją.

Zbyt wysokie oczekiwania finansowe Roberta Lewandowskiego

Borek w żartobliwy sposób podkreślił, że zapewnienie gaży dla Lewandowskiego na takiej gali wymagałoby zastawienia Syrenki, Kolumny Zygmunta i pół Starego Miasta. To nawiązanie do ogromnej popularności i wartości sportowej, jaką Lewandowski reprezentuje. Oczywiście, pomysł na udział Lewandowskiego w freak-fightach jest jedynie spekulacją i nie ma żadnych konkretnych informacji na ten temat. Piłkarz ten jest znany ze swojego profesjonalizmu, koncentracji na futbolu i angażowaniu się w charytatywne projekty. Nie można z góry wykluczyć, że w przyszłości mogą pojawić się nowe możliwości i wyzwania dla niego. Jednak na ten moment nie ma żadnych wskazówek, żeby mógł zainteresować się freak-fightami.

Sławomir Peszko zaciągnie Lewandowskiego do Clout MMA?

Peszko, były reprezentant Polski i ambasador nowej federacji freak fightowej Clout MMA, podzielił się swoimi planami na przyszłość. Wśród nich odważnym marzeniem jakim jest występ w oktagonie. Peszko sugeruje, że Robert Lewandowski, czyli przyjaciel i kolega z drużyn piłkarskich, może odegrać ważną rolę w jego nowej przygodzie. Peszko i Lewandowski znają się od wielu lat, wspólnie reprezentując Polskę i grając dla Lecha Poznań. Ich przyjaźń została udokumentowana w autobiografii Peszki, „Peszkografia”. Teraz, wobec zbliżającego się końca swojej piłkarskiej kariery, 38-letni Peszko zaczyna nowy rozdział, a Lewandowski może odegrać kluczową rolę w jego karierze.

Robert Lewandowski w narożniku Sławomira Peszko?

Kilka dni temu ogłoszono powstanie Clout MMA, a Peszko został jednym z ambasadorów tej federacji. W trakcie sesji Q&A na Instagramie, Peszko wyjawił, że marzy o sprawdzeniu swoich sił w oktagonie w przyszłości. Kiedy zapytano go, kogo chciałby widzieć w swoim narożniku w przypadku ewentualnej walki, Peszko zaskoczył wielu. Wymienił wielkie polskie gwiazdy, na czele z Janem Błachowiczem, aktualnym mistrzem wagi półciężkiej w UFC, z którym utrzymuje dobre relacje. Dodatkowo, Peszko wspomniał o Marcinie Wasilewskim, swoim bliskim przyjacielu o mocnym charakterze. Jednak największe zaskoczenie przyszło, gdy wymienił Roberta Lewandowskiego.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!