fbpx
Rozstanie Fusialki i Wujka Łukiego? -Internetowi detektywi odkrywają tajemnicę

Wujek Łuki obala plotki o zerwaniu z Fusialką [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Wujek Łuki obala plotki o zerwaniu z Fusialką [AKTUALIZACJA]

W ostatnim wywiadzie udzielonym na kanale Tv Reklama, Wujek Łuki postanowił rozwiać wszelkie spekulacje dotyczące rzekomego zerwania z Fusialką. Okazało się, że powodem jego obecności na zawodach Speed Games było wspieranie Kasi w wyścigu, gdzie była jedyną uczestniczką spośród dziewczyn. Wujek Łuki wyraził swoje wsparcie i podkreślił, że Kasia jest naprawdę wspaniałą kobietą. Wszystko wskazuje na to, że rzekome rozstanie Wujka Łukiego i Fusialki było jedynie plotką. Wujek Łuki potwierdził, że para wciąż jest razem. Być może miała jedynie przejściowy kryzys lub okres, w którym nie mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie.

Wujek Łuki obala mity o zerwaniu z Kasią

Oczywiście, życie prywatne influencerów to często temat spekulacji i plotek, które krążą w mediach społecznościowych. Jednak w przypadku Wujka Łukiego i Fusialki warto zachować ostrożność i nie dawać wiary wszystkiemu, co słyszy się w sieci. To oni sami są najlepszym źródłem informacji na temat swojego związku. Wujek Łuki obalił wszelkie doniesienia o zerwaniu z Fusialką i jasno przekazał, że nadal są razem. Jego wsparcie dla Kasi podczas wyścigu pokazuje, że para wciąż wspiera się nawzajem i stara się spędzać czas razem.

Rozstanie Fusialki i Wujka Łukiego? -Internetowi detektywi odkrywają tajemnicę

W świecie internetowych gwiazd każdy rozpad związku jest tematem, który wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Tym razem głośno mówi się o domniemanym rozstaniu pary influencerów, a mianowicie Fusialki i Wujka Łukiego. Jeśli plotki się potwierdzą, będzie to trzeci rozpad miłości wśród ekipowiczów w 2023 roku, ale z pewnością najbardziej nagłośniony. Ostatnio para rzadko pojawia się publicznie razem, nie uczestniczą w spotkaniach z przyjaciółmi, a także nie składają sobie życzeń publicznie. Internetowi detektywi, zrzeszeni w sieci, odkryli kilka dowodów sugerujących, że Fusialka i Wujek Łuki już nie są razem lub postanowili zrobić sobie przerwę.

Fusialka wyprowadziła się z Willi

Internetowi detektywi zaczęli gromadzić dowody na rzekome rozstanie. W sieci pojawiają się filmy, które mają potwierdzać tę teorię, i trzeba przyznać, że są dość przekonujące. Od kilku tygodni para nie pojawia się publicznie razem, a ich konta na mediach społecznościowych nie zawierają wspólnych zdjęć. Kasia Bożek obchodziła swoje urodziny 10 czerwca i podzieliła się serią InstaStories z życzeniami od fanów, jednak zabrakło wśród nich życzeń od Łukasza Wojtycy. Zamieściła natomiast zdjęcie z kartką, na której widnieje napis „Wszystko będzie dobrze, kochana”. Ponadto Fusialka opuściła willę i udała się do swojego rodzinnego miasta. Również 8 czerwca nie złożyła publicznych życzeń swojemu długotrwałemu partnerowi. Co ciekawe nie było ich również na baby shower u Wersow i Friza. Możliwe, że już niedługo para postanowi przybliżyć nam co dokładnie się u nich dzieje i czy plotki o zerwaniu są rzeczywiście prawdą.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!