fbpx
Wersow urodziła - znamy imię dziecka!

Wersow urodziła – znamy imię dziecka!

Spis treści - Wersow urodziła – znamy imię dziecka!

Wersow i Friz, para influencerów, która zdobyła ogromną popularność w Polsce. Po ogłoszeniu ciąży, oczekiwaliśmy z niecierpliwością na kolejne wieści od tej pary. Teraz, w końcu możemy podzielić się radosną nowiną – Wersow urodziła swoje pierwsze dziecko, a my poznaliśmy imię maleństwa. W lutym 2023 roku, Wersow i Friz zaskoczyli fanów ogłoszeniem, że spodziewają się potomka. Informacja ta wzbudziła ogromne zainteresowanie i entuzjazm wśród obserwujących ich przygody. Miesiąc później, para poinformowała nas, że ich rodzina powiększy się o uroczą dziewczynkę. Wersow dzieliła się szczegółami dotyczącymi ciąży i przygotowań do przyjścia na świat ich małej córeczki.

Spekulacje na temat imienia córki Friza i Wersow

Wersow i Friz nie szczędzili wysiłku, aby uczynić tę wyjątkową chwilę jeszcze bardziej magiczną. Urządzili niesamowite, wręcz królewskie przyjęcie baby shower, które zachwyciło wszystkich gości. Nie zabrakło wspaniałych atrakcji i dekoracji, które dopełniły atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Przez ostatnie miesiące, wszyscy niecierpliwie zastanawiali się, jakie imię para wybierze dla swojej córeczki. Internauci nieustannie spekulowali i snuli różnorodne teorie na ten temat. Wiele wskazówek sugerowało, że imię będzie rozpoczynać się od litery „M”. Wersow wielokrotnie używała tej litery w swoich relacjach, a na baby shower pojawił się napis „Love M”, dodatkowo podsycając naszą ciekawość. Przyszła mama opublikowała również zdjęcie USG z podpisem informującym, że Mała M waży już 2,5 kg. Niektórzy fani przypomnieli sobie także, że w jednym z archiwalnych odcinków Ekipy Weronika wspomniała o swojej fascynacji imieniem Maja. Teraz, gdy mała księżniczka Maja przyszła na świat, możemy z pełnym podekscytowaniem podzielić się z Wami tą radosną nowiną. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej pięknych chwil i cudownych zdjęć z nową członkinią rodziny Wersow i Friza.

Boxdel składa życzenia Frizowi i Wersow

Sam włodarz federacji Fame MMA postanowił złożyć życzenia młodym rodzicom. Na swoim kanale YouTube dodał krótki filmik, w którym pogratulował przyjścia na świat Mai. Prześmiewczo również zamieścił w filmiku życzenia od Wardęgi, dodając, że Druid napsuł Weronice sporo nerwów swoimi filmikami.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!