fbpx
włamanie na Fame MMA News

Przegląd Twittera – włamanie na Fame MMA News

Spis treści - Przegląd Twittera – włamanie na Fame MMA News

Na swoim Twitterze Patryk Patrykos Domke opublikował wpis, z którego możemy dowiedzieć się o włamaniu na konto Fame MMA News. Chłopak opublikował screena, w którym ktoś zmienił nazwę kanału i zaczął robić live dotyczący kryptowalut. Patrykos zamieścił również informacje, w której wnioskuje o swoją podwyżkę w związku z odzyskaniem skradzionego konta. Fame odpisał na jego wpis słowami : „zasłużyłeś co najwyżej na podniżkę za chwilową utratę kanału.”, Jak myślicie czy to konkurencja zrobiła zamach na konto Fame MMA?

Fame MMA – konferencja High League

Jak mogliśmy zauważyć wczoraj odbyła się ostatnia konferencja przed galą High League. Zawodnicy przygotowali parę ciekawych wstawek, które zaskoczyły widzów. Jedną z nich było przyjście Tarzana na konferencje w masce, która przedstawiała wizerunek Amadeusza Ferrariego. Federacja Fame MMA szybko podłapała ten pomysł i zamieściła ciekawego tweeta na ten temat. Dużej liczbie internautów spodobał się taki żart sytuacyjny i stwierdzili, że administratorzy Fame robią dobrą robotę.

Prime MMA – przejście Parke do ich federacji

Federacja Prime MMA też bardzo prężnie zaczęła udzielać się na Twitterze. Ostatnio zamieścili bardzo zabawnego tweeta, który jest odpowiedzią na ich ostatnią kłótnię z federacją Fame MMA dotyczącą Normana Parke.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!