fbpx
Popek na Prime MMA

Popek Monster na gali Prime Show MMA 

Spis treści - Popek Monster na gali Prime Show MMA 

Do grona Prime Show MMA meldują się coraz to barwniejsze postacie internetowych celebrytów i gwiazd show biznesu. Tym razem potężny włodarz Don Kasjo dał z siebie wszystko i postarał się, by na lipcowej gali nie zabrakło emocji. Najnowszym nabytkiem, który poleci w kosmos na arenie w Gdyni jest Paweł Popek Mikołajuw. Nie znamy jeszcze dokładnego oponenta króla Albanii, lecz jedno jest pewne… Ktokolwiek nie stanie naprzeciwko 120-kilogramowej bestii musi być przygotowany na ciężką artylerię ze strony polskiego Albańczyka. Po ostatniej walce z Normanem Parke na 13 edycji gali Fame MMA, Popek Monster wyszedł kontuzjowany z oktagonu po 40 sekundach walki, zaliczając tym samym porażkę. Z kim zawalczy idol nastolatków? Tego jeszcze nie wiemy, lecz jedno jest pewne. Tego wieczoru komuś zgasną światła!

Kogo jeszcze zobaczymy na Prime Show MMA 2?

Kolejnym cennym nabytkiem tej prężnie rozwijającej się federacji jest Abus ze Strong Ekipy.

Poznaliśmy go przed telewizorami na kanapie w programie google box u boku byłego strongmana Krzysztofa Radzikowskiego. Z kim zawalczy i jak sprawdzi się w oktagonie Dominik? To jeszcze pytanie, na które nie znamy odpowiedzi. Wiemy natomiast, że konferencje z udziałem tego Pana nie będą nudne i przyniosą nam morze łez dobrego humoru i odpowiednią dawkę dymów!

Ostatnim ogłoszonym zawodnikiem na lipcowej gali jest Dzik. Tego Pana poznaliśmy w programie Warsaw Shore emitowanego na MTV. Przeciwnik Damiana nie został ogłoszony jeszcze przez federacje, ale wiemy, że nasz telewizyjny celebryta wjedzie w niego jak dzik w żołędzie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!