fbpx
Prime MMA Organizuje "Igrzyska Gladiatorów" z Turniejem Dwóch na Dwóch!

Prime MMA Organizuje „Igrzyska Gladiatorów” z Turniejem Dwóch na Dwóch!

Spis treści - Prime MMA Organizuje „Igrzyska Gladiatorów” z Turniejem Dwóch na Dwóch!

Prime MMA, znane z organizowania spektakularnych i nietypowych wydarzeń, szykuje się do kolejnej rewolucji w światku mieszanych sztuk walki. Na nadchodzącej gali Prime MMA 7, która odbędzie się 13 stycznia w koszalińskiej Hali Widowisko-Sportowej, zaplanowano niezwykłe „Igrzyska Gladiatorów” – turniej dwóch na dwóch, który zapowiada się jako niepowtarzalne wydarzenie dla fanów sportów walki. W tej nietypowej inicjatywie udział weźmie ośmiu freakfighterów, a sam turniej składać się będzie z półfinałów oraz finału. Pierwsze etapy, czyli półfinały, zaplanowano na samym początku gali Prime MMA 7. Tutaj zawodnicy staną do walki w nietypowych starciach dwóch na dwóch, a losowanie par odbędzie się podczas drugiej konferencji przed galą.

Walka 2 na 2 podczas Igrzysk Gladiatorów!

Zgodnie z ogłoszonymi zasadami, w trakcie „Igrzysk Gladiatorów” będą dozwolone ataki dwóch na jednego, co z pewnością wprowadzi nowy wymiar taktyki i strategii w świecie MMA. Zwycięzcy półfinałów awansują do finału, który zostanie rozstrzygnięty na zakończenie styczniowej gali Prime MMA 7. W finale czterech freakfighterów zmierzy się w formule „każdy na każdego”, a tylko jedna osoba będzie mogła wyjść zwycięsko. Ta nowa, nietypowa forma walki z pewnością dostarczy kibicom niezapomnianych emocji i widowiskowych momentów.

Kto zmierzy się w Igrzyskach Gladiatorów?

Prime MMA już ogłosiło udział trzech freakfighterów w „Igrzyskach Gladiatorów”: Tomasz Olejnik, Przemysław „Kolar” Kolarczyk oraz Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka. Kolejnych uczestników turnieju poznamy w najbliższych dniach, co tylko potęguje oczekiwania fanów przed tą nietypową i pełną niespodzianek galą. Igrzyska Gladiatorów mają przynieść widzom niezapomniane chwile i urozmaicić galę Prime MMA.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!