fbpx
Stary Wiewiór

Stary Wiewiór

Zawodnik MMA Stary Wiewiór

Biogram

Stary Wiewiór - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Stary Wiewiór - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Stary Wiewiór?

Maciej Wiewiórka, znany przede wszystkim jako ojciec Maksymiliana, podwójnego mistrza federacji Fame MMA, szykuje się do debiutu w świecie sportu walki. Choć zyskał rozpoznawalność dzięki swoim udanym wywiadom, teraz postanowił podjąć nowe wyzwanie – walki we FREAK FIGHTACH.

Stary Wiewiór – Poczucie humoru

To, co wyróżnia „Starego Wiewióra” to nie tylko jego doświadczenie przed kamerą, ale także sposób mówienia, poczucie humoru i charyzma, które odzwierciedlają się w jego synu, Maksymilianie. Wydaje się, że talent sportowy pozostaje w rodzinie.

Stary Wiewiór – Prime Show MMA

Debiut Macieja Wiewiórki jako zawodnika sportów walki będzie miał miejsce na gali Prime Show MMA 6 w Toruniu, która odbędzie się 21 października. Jego przeciwnikiem będzie „Stary Muran”. To ogłoszenie wywołało niemałe zamieszanie w świecie sportu walki, a fani z niecierpliwością oczekują na to widowisko.

Stary Wiewiór – Wywiad

Maciej Wiewiórka nie jest jednak obcy światu mediów. Zyskał większą rozpoznawalność po udanym wywiadzie, który udzielił razem ze swoim synem Mateuszowi Kaniowskiemu. Ten wyjątkowy wywiad zgromadził blisko pół miliona wyświetleń i zdobył sympatię widzów. „Stary Wiewiór” publicznie ujawnił się przy okazji programu face2face, który odbył się z udziałem Maksymiliana Wiewiórki i Arkadiusza Tańculi.

Stary Wiewiór – Kariera MMA

Jego debiut będzie bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie sportów walki. Maciej Wiewiórka, czyli „Stary Wiewiór”, udowadnia, że pasja do sportu i odwaga nie mają wieku. Jego przygoda ze sportami walki może okazać się nie tylko nowym wyzwaniem, ale również inspiracją dla innych, którzy marzą o podjęciu się czegoś nowego i niezwykłego w swoim życiu.

Stary Wiewiór - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Stary Wiewiór

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Stary Wiewiór - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Stary Wiewiór - Newsy