fbpx
Dawid Haras

Dawid Haras

Zawodnik MMA Dawid Haras

Biogram

Dawid Haras - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dawid Haras - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Dawid Haras?

Dawid Haras to zawodnik, który posiada opinię jednego z najgorszych zawodników polskiego MMA, stoi przed kolejnym wyzwaniem. Jego rekordowy bilans 0-20 nie odstrasza go od dalszego podążania ścieżką sportowej kariery.

Dawid Haras – kariera MMA

Dawid Haras to były zawodnik MMA, który zdobył niechlubny tytuł najgorszego zawodnika w polskiej historii tej dyscypliny. Jego rekord 0-20 nie pozostawia złudzeń co do wyników jego walk, ale Haras nie poddaje się. Aktualnie, mając 33 lata, postanowił zawalczyć o swoją pierwszą wygraną na gali Prime MMA 7.

Dawid Haras – życie poza klatką

Po zakończeniu sportowej kariery Haras znalazł nowe powołanie. Zajmuje się teraz pracą jako trener personalny oraz angażuje się w tworzenie NFT. To zaskakująca zmiana dla kogoś, kto był znany głównie ze swojego udziału w walkach MMA.

Dawid Haras – wzrost, wiek i waga

Dawid urodził się 20 lipca 1990 roku. Mierzy 176 centymetrów wzrostu, przy wadzę około 90 kilogramów. Haras przez lata walczył w różnych dywizjach, od wagi lekkiej po wagę open.

Dawid Haras – Mateusz Zawadzki

Dawid Haras zadebiutował 3 grudnia 2011 roku. Swoją pierwszą walkę stoczył na gali PMMA – Professional MMA 1 w Stargardzie Szczecińskim, gdzie przegrał z Mateuszem Zawadzkim w pierwszej rundzie przez poddanie. Kolejne walki przynosiły mu kolejne porażki, aż do chwili obecnej, kiedy rekord Harasa wynosi 0-20.

Dawid Haras – Daro Lew

Jednym z najbardziej pamiętnych momentów w karierze Harasa był pojedynek z Dario Lew na gali MMA Cup 10 w kwietniu 2018 roku. Walka zakończyła się po zaledwie 37 sekundach, a zwycięstwo przypadło Dariuszowi Kaźmierczukowi, który wygrał za sprawą TKO. Obydwaj zawodnicy uchodzili za jednych z najmniej udanych w polskim MMA.

Dawid Haras – Prime Show MMA

Dawid Haras dołączył do organizacji Prime MMA na początku 2024 roku i już teraz zapowiada się jako jedna z najbardziej doświadczonych postaci w turnieju Igrzyska Gladiatorów. Jego walka, zaplanowana na 13 stycznia 2024 roku, będzie próbą wygranej po wielu nieudanych próbach.

Dawid Haras - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Harnaś

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.07.20

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Dawid Haras - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:21

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dawid Haras - Newsy