fbpx
Hubert Węzka Dredziasty

Hubert Węzka Dredziasty

Zawodnik MMA Hubert Węzka Dredziasty

Biogram

Hubert Węzka Dredziasty - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Hubert Węzka Dredziasty - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Hubert Węzka Dredziasty?

Hubert Węzka, znany również jako Dredziasty, to postać, która zyskała popularność w świecie internetu jako twórca muzyczny i uczestnik kontrowersyjnych projektów. Jego przesiadka do świata mieszanych sztuk walki była zaskoczeniem dla wielu. Zanim jednak zawalczy na gali Prime MMA 7 w turnieju Igrzyska Gladiatorów, warto bliżej przyjrzeć się, kim jest Dredziasty.

Hubert Węzka Dredziasty – muzyka

Dredziasty to nie tylko fighter, ale także utalentowany twórca muzyczny. Zdobył rozpoznawalność dzięki swoim występom na kanale Kamerzysta, gdzie wcielał się w postać nieco kontrowersyjnego członka ekipy. Jego obecność w projekcie przyniosła mu popularność i uwagę fanów.

Hubert Węzka Dredziasty – kariera MMA

Debiut Dredziastego we freak fightach miał miejsce w 2022 roku na gali High League. Po tym wydarzeniu nastąpiła jednak blisko dwuletnia przerwa, po której mężczyzna powraca na scenę walki, podpisując kontrakt z Prime MMA. To tu, na gali Prime MMA 7, zobaczymy go ponownie w akcji.

Hubert Węzka Dredziasty – High League

W świecie MMA Hubert Węzka używa pseudonimu Dredziasty. Jego debiutancka walka odbyła się na gali High League, gdzie stanął naprzeciwko doświadczonego Kuby Nowaczkiewicza. Niestety, ta walka zakończyła się porażką Dredziastego w drugiej rundzie przez TKO. Mimo tego, doświadczenia te mogą stanowić cenne nauki na przyszłość.

Hubert Węzka Dredziasty – Prime Show MMA

Najnowszą areną dla Dredziastego jest organizacja Prime MMA, gdzie został zakontraktowany na początku 2024 roku. Jego udział w turnieju Igrzyska Gladiatorów na gali Prime MMA 7 w Koszalinie, planowanej na 13 stycznia, budzi duże zainteresowanie. To wydarzenie z pewnością przyciągnie uwagę zarówno fanów MMA, jak i tych, którzy śledzą losy internetowych osobowości.

Dredziasty – Kamerzysta

Warto wspomnieć o wcześniejszej współpracy Dredziastego z Kamerzystą, która przyniosła mu pewną rozpoznawalność. Wspólnie nagrali kawałek „Kokaina”, ale z czasem Dredziasty zdecydował się odejść z kanału, nie zgadzając się z kierunkiem, w którym zmierzała ich działalność.

Hubert Węzka Dredziasty - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Dredziasty

Data urodzenia (ile ma lat?): 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Hubert Węzka Dredziasty - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Hubert Węzka Dredziasty - Newsy