fbpx
Nowaczkiewicz zawalczy z Josefem Bratanem?

Walka Nowaczkiewicza z Josefem Bratanem na gali Fame Friday Arena #1 [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Walka Nowaczkiewicza z Josefem Bratanem na gali Fame Friday Arena #1 [AKTUALIZACJA]

W świetle nadchodzącej gali Fame Friday Arena #1 oraz transferu zawodników, fani sztuk walki nie mogą doczekać się kolejnych pojedynków. Walka, która ma miejsce 21 lipca 2023 roku o godzinie 19:30, przyciąga uwagę ze względu na dwóch wyjątkowo utalentowanych zawodników, którzy zmierzą się w formule MMA. Jest to drugi co-main event tego wydarzenia, co tylko podkreśla jego znaczenie i prestiż. Bohaterami tego starcia są Josef Bratan i Nowaczkiewicz, czyli dwaj zawodnicy, którzy posiadają ogromne doświadczenie w klatce i są uważani za jednych z najlepszych w swoich kategoriach wagowych. Ich spotkanie miało być pierwotnie walką o pas mistrzowski, co dodatkowo podnosiło temperaturę atmosfery i oczekiwania fanów. Obydwaj zawodnicy mają na swoim koncie imponujące zwycięstwa i trudne walki, które wygrali dzięki swoim nieprzemijającym umiejętnościom i siły charakteru. Teraz, stając naprzeciwko siebie, mają szansę pokazać swoje umiejętności na scenie Fame Friday Arena.

Potwierdzenie walki Nowaczkiewicza z Alberto

Federacja High League opublikowała na swoim instagramie zapowiedź kolejnej walki. Jak się okazało będzie to wspomniany przez nas pojedynek między Kubą Nowaczkiewiczem a Josefem Bratanem. Jak się okazuje historia tego pojedynku napisała się sama już podczas gali High League 4, kiedy to Josef zaatakował przyjaciela Kuby. Dzięki federacji zawodnicy będą mogli rozwiązać swój spór w oktagonie.

Zasady walki – Kuba Nowaczkiewicz vs. Josef Bratan

Chyba nikogo nie zdziwi, że zawodnicy podczas gali High League 7 zmierzą się w formule MMA. Walka odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. Wiele osób w komentarzach sugerowało, że Kuba nareszcie dostał rywala, który cokolwiek potrafi. Uważamy jednak, że jego ostatnia walka z Cezaryn Nykielem była bardzo wyrównana, przez co nie był to zawodnik na bardzo niskim poziomie, jeśli chodzi o umiejętności. Widzowie federacji komentowali również, że w odróżnieniu od poprzednich rywali Kuby, Josef prezentuje o wiele solidniejszy poziom.

Potencjalny przeciwnik Kuby Nowaczkiewicza

Kuba Nowaczkiewicz jest zawodnikiem bardzo utalentowanym sportowo, przez co bardzo trudno jest mu znaleźć potencjalnego przeciwnika. Jak twierdzi jego trener, aktualnie biorą wszystkie propozycje zawodników, którzy chcą walczy. Wychodzi na to, że Kuba w ostatnim czasie zwiększył nawet swój limit wagowy, aby łatwiej było mu dostać walkę. Jak się jednak okazuje nadal nie znają jego przeciwnika. A jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć spekulacje dotyczące jego potencjalnej walki z Rogerem Sallą. Obydwaj zawodnicy mają problem ze znalezieniem rywala, przez co znacznie ułatwiłoby to sytuację zarówno im jak i całej federacji. Trener podczas wywiadu zdradził nam jednak, że coraz bardziej narasta konflikt między Nowaczkiewiczem a Josefem Bratanem, przez co taka walka byłaby dla nich bardzo interesująca.

Walka Kuby o pas mistrzowski federacji

Większość osób zarzuca Nowaczkiewiczowi, że bierze sobie do walki samych słabszych przeciwników. Nie można mu, jednak odebrać tego, że bardzo dobrze rusza się w oktagonie i ma 3 wygrane walki. Trener Kotwica liczy na to, że walka Nowaczkiewicza z Josefem Bratanem będzie pojedynkiem o pas mistrzowski federacji High League.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!