fbpx
Gola o odzyskaniu prawa jazdy

Gola o odzyskaniu prawa jazdy

Spis treści - Gola o odzyskaniu prawa jazdy

Wojtek Gola nie należy do najaktywniejszych osób na Twitterze, jednak w ostatnim czasie jego aktywność na tym portalu znacznie wzrosła. Poinformował on swoich widzów, że po 3 miesiącach siedzenia na miejscu pasażera w końcu odzyskał prawo jazdy. Dużo osób było zaskoczonych faktem, że Gola został pozbawiony prowadzenia pojazdu na 3 miesiące. Mężczyzna postanowił wyjaśnić tę sytuację i w komentarzach odpisał, że przekroczył prędkość o 52 km i był zmuszony do oddania dokumentów. Wiele osób skomentowało jego odpowiedź i napisało, że ma się ogarnąć i nie jeździć tak szybko w miejscach do tego nieprzeznaczonych.

Filipek znów prześmiewczo o Daro

Filipek na swoim Twitterze opublikował post zaczepiający Daro Lwa, mężczyzna napisał w nim, że dzwonił do niego jeden z włodarzy Fame MMA i walka jest już klepnięta, a oni zawalczą w boksie. Filipek znów prześmiewczo zaznacza, że walka ma odbyć się w rodzinnej miejscowości Darka, przez co liczą, że obiekt zapełni się jego kibicami. Gola, idąc za ciosem opublikował Tweeta z pytaniem, kto chciałby zobaczyć tę dwójkę w oktagonie Fame. Spotkało się to jednak z mieszanym odzewem, a zdania co do tej walki są podzielone.

Którego z włodarzy chcemy zobaczyć na fame?

Fame MMA postanowiło zapewnić ludziom na Twitterze trochę zabawy i zapytało którego włodarza chcieliby zobaczyć na gali Fame i z kim miałby zawalczyć? Jak się okazało najczęściej spotykane komentarze, to Boxdel vs Najman. Myślimy jednak, że Boxdel na pewno nie zdecydowałby się, aby dać szansę zarobić dużo pieniędzy osobie, której tak bardzo nie lubi. A wy co uważacie mogłoby dojść do takiego pojedynku?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!