fbpx
Mocne słowa Wojtka Goli w kierunku Fabijańskiego!

Mocne słowa Wojtka Goli w kierunku Fabijańskiego!

Spis treści - Mocne słowa Wojtka Goli w kierunku Fabijańskiego!

Wojciech Gola, czyli jeden z włodarzy Fame MMA, nie pozostawił suchej nitki na Sebastianie Fabijańskim. Konferencja przed nadchodzącą galą przyniosła sporą dawkę emocji, a szczególnie mocno zapamiętane zostały ostre słowa Goli w kierunku Fabijańskiego. Kolejna gala Fame MMA 19, zaplanowana na najbliższą sobotę, przyciąga uwagę fanów sportów walki. W oktagonie zobaczymy wiele znanych postaci, w tym Sebastiana Fabijańskiego, który zmierzy się z Filipem „Filipkiem” Marcinkiem. Jednak to nie walka Fabijańskiego była jedynym tematem poruszanym podczas konferencji.

Gola nie krył swojego zdenerwowania słowami Fabijańskiego

Podczas jednego z momentów konferencji, Fabijański zaczął czytać prywatne wiadomości, w których wspomniał o Wojciechu Goli, prezesie federacji Fame MMA. Fragment wiadomości od Fabijańskiego brzmiał:

„Siema, masz jakieś informacje w ogóle? Bo Pasternak zamilkł i nie odpisuje. Tak samo „Boxdel”. Do Goli nie piszę, bo on ma w sumie mało do gadania.”

Te słowa wywołały reakcję samego Goli. W ostrych słowach zwrócił się w stronę Fabijańskiego, przypominając mu o swoim wpływie na powstanie federacji Fame MMA oraz na swoje zaangażowanie w zawarcie kontraktu z aktorem.Wojciech Gola nie krył swojego zdenerwowania, wyraźnie pokazując swoją niezadowolenie z sugestii Fabijańskiego. Przypomniał mu, że to on jest jednym z głównych twórców tego wydarzenia oraz że to dzięki niemu Fabijański znalazł się w Fame MMA.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!