fbpx
Walka Kubiszyn vs Załęcki

Walka Kubiszyn vs Załęcki

Spis treści - Walka Kubiszyn vs Załęcki

Na ostatniej gali High League nie doszło do jednej z wcześniej zapowiedzianych walk. Ze względu na zamieszki podczas wydarzenie, policja zabroniła przeprowadzenia jednej z walk. Federacja postanowiła jednak przenieść tę walkę na inny termin i już dziś będziemy mogli oglądać pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim a Mateuszem Kubiszynem. Dla wielu osób walka ta była jedną z najbardziej wyczekiwanych na gali, przez co odwołanie jej wywołało w internecie ogromną burzę.

Jak obejrzeć walkę Kubiszyn vs Załęcki?

Federacja opublikowała post, który w prosty sposób pokazuje, w jaki sposób można wykupić walkę lub obejrzeć ją za darmo. Jak się okazuje osoby, które były na wydarzeniu High League 3 otrzymają maila z kodem dostępu do gali. Natomiast osoby, które zakupiły PPV będą mogły obejrzeć galę za darmo używając swojego wcześniejszego konta. Dla osób, które chcą zobaczyć tylko tą konkretną walkę też została utworzona alternatywa. High League daje możliwość zakupu dostępu za jedyne 9,99 zł.

Nasze typu na walkę Kubiszyn vs Załęcki?

Zdecydowanie większym faworytem tego starcia jest Kubiszyn. Załęcki mimo swoich warunków fizycznych jest zdecydowanie mniej doświadczony od swojego rywala, jeśli chodzi o sporty walki. My również uważamy, że Don Diego ma większe szanse na wygraną w tym starciu i stawiamy na niego.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!