fbpx
KSW wkracza w erę sportowo-freakowych gal?

KSW wkracza w erę sportowo-freakowych gal? Okniński zapowiada zmiany

Spis treści - KSW wkracza w erę sportowo-freakowych gal? Okniński zapowiada zmiany

KSW, największa polska organizacja MMA, stoi przed wyzwaniem po wycofaniu się Viaplay z polskiego rynku. Konieczność powrotu do sprzedaży gal Pay-Per-View sprawi, że federacja może skoncentrować się na wydarzeniach sportowo-freakowych. Trener Mirosław Okniński zdradził, że jest to nieuniknione, aby utrzymać budżet organizacji. Choć Martin Lewandowski, jeden z założycieli KSW, wyrażał pewne zastrzeżenia co do zawodników typu „freak”, Maciej Kawulski, inny z głównych decydentów, jest otwarty na to rozwiązanie. Teraz, zgodnie z zapowiedzią Oknińskiego, wydaje się, że federacja skieruje swoje kroki w stronę tego kontrowersyjnego nurtu.

Federacja KSW pozyskuje freak fightowych zawodników?

Okniński podkreślił, że KSW już teraz podjęło kroki w kierunku pozyskania zawodników „freakowych”, nawiązując rozmowy z ich menedżerami. Plan zakłada, że w nadchodzących latach federacja połączy tradycyjne gale sportowe z wydarzeniami, w których wezmą udział gwiazdy „freak fightowe”. Trener jest przekonany, że to jedyne wyjście, aby utrzymać się finansowo po odejściu Viaplay. Trener Okniński stwierdził:

KSW po odejściu Viaplay będzie zmuszone robić gale PPV, i moim zdaniem już pracują nad pozyskaniem zawodników freakowych. Będą łączone gale sportowe z freakami. Inaczej nie będą w stanie się utrzymać finansowo. 2024 i 2025 na pewno będą w KSW gwiazdy freakowe.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!