fbpx
Polski rewind freak fight 2022

Polski rewind freak fight 2022

Spis treści - Polski rewind freak fight 2022

W tym artykule cofniemy się w czasie i przybliżymy wam najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w Polskich freak fightach, jeśli chodzi o rok 2022. Wydarzyło się bardzo dużo, a rok 2022 przyniósł nam wiele nowych wydarzeń i okazji do świętowania.

Styczeń – rewind freak fight 2022

Rok 2022 miał rozpocząć się z przytupem, a pierwsza freak fightowa gala została zaplanowana na 29 stycznia 2022 roku. Miała być to druga odsłona wydarzenia organizowanego przez Elite Fighters, które finalnie się nie odbyło. Federacja wydała oświadczenie, informując, że wydarzenie odbędzie się w drugiej połowie roku, co również się nie wydarzyło.

Luty – rewind freak fight 2022

Jeśli chodzi o następny miesiąc w lutym zaplanowane zostały dwa wydarzenia, takie jak druga odsłona High League oraz debiutanckie wejście na scenę freak fight przez Prime Show MMA. Na drugiej odsłonie High League byliśmy świadkami dużej dawki emocji, a karta walk była naprawdę imponująca. Mini Majk okazał się mistrzem niskorosłych federacji High League, a DisStream zaskoczył wszystkich, pokonując Zonego w walce. Bardzo wyczekiwaną walką na tej gali był również pojedynek Owcy z Pasha bicepsem. Zawodnicy pokazali naprawdę dobrą walkę i było widać, że obydwaj walczą do końca. Dużym zaskoczeniem, a zarówno ciosem dla federacji Fame MMA było utworzenie nowej federacji, której włodarzem okazała się była gwiazda największej federacji w Polsce, czyli Don Kasjo. Chyba nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji, a całe wydarzenie zyskało swoich wiernych kibiców, którzy przeszli za królem do nowej federacji. Mogliśmy zobaczyć tam między innymi walkę Kruszwila z Kamerzystą, która w późniejszym etapie miała zakończyć ich konflikt.

Marzec – rewind freak fight 2022

W marcu miała miejsce dwie freak fightowe gale. Już 5 marca odbyło się MMA VIP, na którym mogliśmy zobaczyć między innymi Najmana walczącego z Miśkiem, dużym zaskoczeniem był fakt, że El Testosteron pokonał swojego przeciwnika przez TKO w drugiej rundzie. Kolejna gala miała miejsce 26 marca i według naszej ankiety była to jedna z najgorszych gali Fame MMA w roku 2022. Nam jednak wydaje się, że gala była naprawdę ciekawa, chociażby ze względu na walkę o samochód wart ponad 300 tysięcy złotych. Widzieliśmy dużo debiutów i ciekawych konferencji z udziałem Pasuta. Pierwszy raz na scenie freak fight pojawił się również znany Nitro, który został pokonany w walce przez Unboxalla.

Kwiecień – rewind freak fight 2022

W kwietniu byliśmy świadkami otwarcia nowej federacji, jaką było Royal Division. Federacja została spalona na starcie, ponieważ chciała wykorzystać głośny temat wojny i zorganizować pojedynek sobowtórów Putina oraz Zełenskiego. Finalnie gala odbyła się w bardzo słabych warunkach i nie przetrzymała fali hejtu, jaki na nią spadł.

Maj – rewind freak fight 2022

Już 7 maja został ogłoszony wielki turniej, którego organizatorem okazał się być Trybson. Postanowił zorganizować wydarzenie pod nazwą Fist Universe. Mimo że wszystko wyszło zgodnie z planem, pod koniec roku okazało się, że organizator nie wypłacił swoim zawodnikom wynagrodzenia, tłumacząc się opóźnieniem ze strony sponsorów. Finalnie gala nie doczekała się na ten moment kontynuacji. Po niecałych dwóch miesiącach doczekaliśmy się kolejnej odsłony gali Fame MMA. Gala z numerem 14 była bardzo pozytywnie oceniana przez widzów. Na gali byliśmy świadkami debiutu Mateusza Trąbki z Ekipy Friza, Laluny, która sporo namieszała oraz Moniki Kociołek. Była to bardzo ciekawa gala, chociażby ze względu na oskarżenia kierowane w stronę Laluny oraz jej atak na Gimpera. Podczas tej gali rozpoczęła się również wielka internetowa drama Fagaty dotycząca Stuarta, która ciągnęła się za nią przez bardzo długi czas.

Czerwiec – rewind freak fight 2022

W czerwcu miała miejsce tylko jedna gala, na której zobaczyliśmy wiele zaciętych pojedynków. Jednym z nich była walka Lil Masti z Zusje, która po walce nie pokazywała się w internecie ze względu na tak mocno zbitą i opuchniętą twarz. Dużym zaskoczeniem podczas walki był również Marcin Dubiel, który wytrzymał w walce z Alberto 3 rundy, mimo tego, że był spisywany przez wszystkich na porażkę w pierwszych minutach pojedynku. Między zawodnikami doszło nawet do zakładu o kobietę Marcina, którą na tamten moment była Natsu. Finalnie zakład nie doszedł do skutku, a ze względu na sympatię, jaką Alberto darzył Marcina.

Lipiec – rewind freak fight 2022

W lipcu odbyła się druga odsłona gali Prime Show MMA. Była to przełomowa gala, ponieważ większość osób zmieniło wtedy zdanie o federacji, a zestawienie, jakie mogliśmy oglądać było bardzo ciekawe. Do historii przejdzie walka Stiflera z ogromnym Bombardierem, który mógł zmiażdżyć mu głowę oraz pojedynek Wrzoska z dwumetrowym Piotrem Kaluskim. Dużym odkryciem tej gali okazał się również Bagieta, który po śmiesznym występie na konferencjach został gwiazdą federacji Prime.

Sierpień – rewind freak fight 2022

Sierpień przyniósł nam kolejną odsłonę gali Fame MMA. Była to jedna z bardziej ciekawych gal, podczas której doszło do dużej liczby rewanżowych walk. Mogliśmy zobaczyć Marcina Dubiela, który pokonał podczas ponad 17-minutowej walki Kacpra Błońskiego. Chyba nikt nie spodziewał się takiego zakończenia tego konfliktu. Bardzo wyczekiwaną walką był pojedynek między Lil Masti a Linki Master. Obydwie były z federacją od początku, i to ich walka była jedną z bardziej elektryzujących podczas tego wydarzenia. Finalnie zwyciężyła Lil Masti, a ta historia z pewnością nie doczeka się trylogii ze względu na zakończenie kariery przez Anielę Bogusz.

Wrzesień – rewind freak fight 2022

We wrześniu odbyła się gala High League 4, na której mogliśmy zobaczyć między innymi rewanż Lexy i Natsu oraz walkę Szpilki z Denisem. Lexy zwyciężyła walkę i zdobyła pas mistrzowski federacji High League. Dużo emocji wywołało również pojawienie się w federacji Mai Staśko. Mini Majk zawalczył z Francuskim bokserem i jednocześnie obronił swój pas niskorosłych.

Październik – rewind freak fight 2022

W październiku odbyła się gala Prime Show MMA 3, gdzie mogliśmy oglądać pierwszą w historii walkę w budce telefonicznej. Zmierzył się w niej Kamerzysta z Lasikiem, a cała walka odbywała się bez limitu czasowego i bez zasad. Ze względu na całkowitą deklasacje przeciwnika ze strony Kamerzysty Kuba Lasik najprawdopodobniej stracił kontrakt z federacją i w ostatnim czasie stworzył zbiórkę w celu opłacenia własnego mieszkania.

Listopad – rewind freak fight 2022

W listopadzie odbyły się dwie bardzo interesujące gale. Pierwsza z nich to Fame MMA 16, które miało miejsce 5 listopada. Mogliśmy zobaczyć tam dużo nowych twarzy, takich jak ekipa bungee, czy Natan Marcon, który zmierzył się z dużą dawką hejtu po programach prowadzonych przez Sylwestra. To właśnie podczas tej edycji Fame MMA Wardęga dał federacji Fame ultimatum mówiące o tym, że muszą wybrać między, nim a Jackiem Murańskim. Federacja potraktowała słowa druida jako szantaż i finalnie został zawieszony i nie zobaczymy go jako konferansjera na gali z numerem 17. Kolejna gala miała miejsce 26 listopada i była to już 4 odsłona Prime Show MMA. Pierwszy raz w tej federacji mogliśmy zobaczyć występ włodarza i jego walkę wieczoru z Popkiem, którą finalnie wygrał. Na gali pojawił się również Stifler, dla którego ta walka była zakończeniem kariery i okazała się 3 przegraną na jego koncie.

Grudzień – rewind freak fight 2022

Grudzień był miesiącem pełnym emocji, a Nitro na Mikołaja otrzymał zbanowanie swoich obydwóch kanałów. Odbyła się również ostatnia gala tego roku, czyli High League 5. Było to wydarzenie, na którym całe show skradł Bomba, Muran oraz Maja Staśko. Co-main eventem wieczoru był pojedynek Natsu z Fagatą, który miał zakończyć karierę Natalii. Podczas gali ogłoszona została walka Murana z Najmanem, co bardzo uderzyło w Nitra, który jak sam twierdzi nic o tym nie wiedział, a został poproszony występ w hejt roomie. Ten rok był pełen emocji, a łącznie przyniósł nam 16 gali w 8 różnych miejscach. Jesteśmy bardzo ciekawi co przyniesie rok 2023.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!