fbpx
Klubowy kolega wysyła Mladenovicia do Fame MMA

Klubowy kolega wysyła Mladenovicia do Fame MMA

Spis treści - Klubowy kolega wysyła Mladenovicia do Fame MMA

Kontrowersje związane z zachowaniem Filipa Mladenovicia w finale Fortuna Pucharu Polski wciąż budzą wiele emocji wśród kibiców piłki nożnej. Po zakończeniu meczu Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa, Serb zaatakował trzech piłkarzy z przeciwnej drużyny, uderzając każdego z nich w twarz. Filmy z tego incydentu szybko obiegły media społecznościowe, a sam Mladenovic został surowo ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN. Finalnie zawodnik został zawieszony na trzy miesiące i został obciążony karą grzywny w wysokości 120 tysięcy złotych. Zdaniem wielu osób, zachowanie piłkarza Legii było skandaliczne a zaatakowanie Marcina Cebuli, Jeana Carlosa i Wiktora Długosza niedopuszczalne w sporcie. 

Zaproszenie na galę Fame MMA

Jednym z głosów, które wywołały największe poruszenie, była propozycja Artura Jędrzejczyka, kolegi z drużyny Mladenovicia zaproponował aby Filip Mladenovic i Jean Carlos wyjaśnili to sobie na Fame MMA. Całą sprawę skomentował rzecznik prasowy Fame MMA, który zaprosił zawodników na galę Fame MMA, ale na razie w charakterze gości.

Warto jednak podkreślić, że przypadek Mladenovicia to nie pierwszy taki incydent w historii piłki nożnej. Niestety, w przeszłości zdarzały się już podobne zachowania ze strony piłkarzy, co jedynie potwierdza potrzebę podejmowania działań zmierzających do zwiększenia kultury sportowej na boiskach.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!